Kuchnia Staropolska Gołąbki w sosie pomidorowym

Kuchnia Staropolska
45
polecamKuchnia Staropolska Gołąbki w sosie pomidorowym
55
5Kuchnia Staropolska Gołąbki w sosie pomidorowym
414Kuchnia Staropolska Gołąbki w sosie pomidorowym
Bez dodatku substancji konserwujących 2 w 1* obiad dla 2 osób Ręcznie zawijane obiad dla 2 osób XXL *2 porcje w 1 słoiku/opakowaniu.
Kuchnia Staropolska Gołąbki w sosie pomidorowymKuchnia Staropolska Gołąbki w sosie pomidorowym
masa netto

masa netto

700 g

pojemność

cena za kilogram

15,51 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903895628845

5903895628845

Cena: 10,86 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.86 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Gołąbki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany firmy Kuchnia Staropolska ?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Gołąbki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany marki Kuchnia Staropolska :

gołąbki 54 % [kapusta 34 %, mięso wieprzowe 9 %, ryż, przyprawy (zawiera seler), ekstrakty przypraw, sól, glukoza, błonnik pszenny], sos pomidorowy [woda, koncentrat pomidorowy 3 %, mąka pszenna, cukier, skrobia modyfikowana, sól, warzywa suszone (pasternak, marchew, cebula, natka pietruszki), przyprawy, ekstrakt drożdżowy, ekstrakt przypraw]
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Energia310 kJ / 74 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany7,3 g
w tym cukry3,2 g
Białko2,2 g
Sól1,2 g

Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Kuchnia Staropolska opisuje Gołąbki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany tak:

Bez dodatku substancji konserwujących 2 w 1* obiad dla 2 osób Ręcznie zawijane obiad dla 2 osób XXL *2 porcje w 1 słoiku/opakowaniu.
Cechy:duża porcja, bez dodatku substancji konserwujących, bez barwników
Marka:Kuchnia Staropolska
O marce:Kuchnia Staropolska Nowocześnie
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Gołąbki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Produkt gotowy do spożycia po podgrzaniu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Gołąbki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany marki Kuchnia Staropolska ? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 14 ocen.

  • 2025-08-26 10:31:47polecam
  • 2021-09-23 17:57:365



inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Kuchnia Staropolska Gołąbki w sosie pomidorowym w sklepie dodomku.pl należy do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 170 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie
pomidorowym 700 g
15,07zł/kg

Cena: 10,55 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-01-30
Orzeł Polska Rosół Domowy Orzeł Polska Rosół Domowy
700 g
21,99zł/kg

Cena: 15,39 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-06-29
Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
pomidorowym 500 g
17,56zł/kg

Cena: 8,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2029-02-10
Rolnik Gołąbki w sosie pomidorowym Rolnik Gołąbki w sosie pomidorowym
Data przyd. 2027-12-19
Primavika Gołabki wegańskie z ryżem Primavika Gołabki wegańskie z ryżem
i pieczarkami w sosie pomidorowym bezglutenowe 480 g
29,85zł/kg

Cena: 14,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-25
Pudliszki Gołąbki w sosie Pudliszki Gołąbki w sosie
pomidorowym 590 g
19,56zł/kg

Cena: 11,54 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-10-22
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
Data przyd. 2028-01-31
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30

inne produkty marki Kuchnia Staropolska

Firma Kuchnia Staropolska prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 20 grudnia 2013 - aktualnie dostępnych jest 3 produktów marki Kuchnia Staropolska .

Kuchnia Staropolska Leczo warzywne Kuchnia Staropolska Leczo warzywne
Data przyd. 2027-12-30
Kuchnia Staropolska Ogórkowa z Kuchnia Staropolska Ogórkowa z
ziemniakami 660 g
16,65zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5