Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie pomidorowym

Kuchnia Staropolska
52Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie pomidorowym
Obiad XXL 3 porcje Bez dodatku substancji konserwujących 3 w 1* obiad dla 3 osób Odpowiedni dla wegetarian *3 porcje w 1 słoiku/opakowaniu.
Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie pomidorowymKuchnia Staropolska Fasolka w sosie pomidorowym
masa netto

masa netto

700 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-01-30

pojemność

cena za kilogram

15,07 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903895638011

5903895638011

Cena: 10,55 zł

Kup 6 szt. po 10.39 zł/szt
10.55 PLN 2029-01-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Fasola biała gotowana w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany marki Kuchnia Staropolska ?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Fasola biała gotowana w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany marki Kuchnia Staropolska :

fasola gotowana biała 44 %, woda, koncentrat pomidorowy 6,7 %, cebula, skrobia modyfikowana, cukier, ekstrakty przypraw, sól, glukoza, przyprawy (zawiera seler)
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Energia318 kJ / 75 kcal
Tłuszcz0,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany12 g
w tym cukry3,6 g
Białko3,8 g
Sól0,85 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać

Producent marki Kuchnia Staropolska opisuje Fasola biała gotowana w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany tak:

Obiad XXL 3 porcje Bez dodatku substancji konserwujących 3 w 1* obiad dla 3 osób Odpowiedni dla wegetarian *3 porcje w 1 słoiku/opakowaniu.
Cechy:duża porcja, bez dodatku substancji konserwujących, źródło białka
Marka:Kuchnia Staropolska
O marce:Kuchnia Staropolska Nowocześnie
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Fasola biała gotowana w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Fasola biała gotowana w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany firmy Kuchnia Staropolska ? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie pomidorowym do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów.

    Orzeł Polska Rosół Domowy Orzeł Polska Rosół Domowy
    700 g
    21,99zł/kg

    Cena: 15,39 zł

    PLN
    1
    11
    Data przydatności
    2028-06-29
    Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
    Data przyd. 2028-01-31
    Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
    Data przyd. 2027-11-30
    Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
    Data przyd. 2028-01-31
    Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
    500 g
    19,70zł/kg

    Cena: 9,85 zł

    PLN
    1
    58
    Data przyd. 2028-01-06
    Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
    pomidorowym 500 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    Data przyd. 2029-02-10
    Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
    pomidorowym 500 g
    16,68zł/kg

    Cena: 8,34 zł

    PLN
    1
    60
    Data przyd. 2029-01-10
    Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
    z boczkiem 500 g
    16,66zł/kg

    Cena: 8,33 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-01-22

    inne produkty marki Kuchnia Staropolska

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Kuchnia Staropolska ? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Kuchnia Staropolska Leczo warzywne Kuchnia Staropolska Leczo warzywne
    Data przyd. 2027-12-30
    Kuchnia Staropolska Ogórkowa z Kuchnia Staropolska Ogórkowa z
    ziemniakami 660 g
    16,65zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-10-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5