Alce Nero pomidory suszone w oliwie BIO

Alce Nero

Opis:

Ekologiczne suszone pomidory w oliwie. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych.

 

Skład:

Suszone pomidory*(48%), olej słonecznikowy*, oliwa z oliwek extra virgin*(12%), ocet jabłkowy*, sól, cukier trzcinowy*, czosnek*, oregano*(0,05%), pieprz*, pietruszka*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 060013.

Alce Nero pomidory suszone w oliwie BIOAlce Nero pomidory suszone w oliwie BIO
BIO
masa netto

masa netto

330 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

114,39 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004809048

8009004809048

Cena: 37,75 zł

37.75 PLN 2028-09-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu pomidory suszone w oliwie BIO firmy Alce Nero?

Producent marki Alce Nero opisuje pomidory suszone w oliwie BIO tak:


Opis:

Ekologiczne suszone pomidory w oliwie. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych.

 

Skład:

Suszone pomidory*(48%), olej słonecznikowy*, oliwa z oliwek extra virgin*(12%), ocet jabłkowy*, sól, cukier trzcinowy*, czosnek*, oregano*(0,05%), pieprz*, pietruszka*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 060013.


Marka:Alce Nero

inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Produkt pomidory suszone w oliwie BIO firmy Alce Nero znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

Rolnik pomidory suszone w oleju Rolnik pomidory suszone w oleju
280 g
40,64zł/kg

Cena: 11,38 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-06-26
Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
400 g
13,05zł/kg

Cena: 5,22 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-10-04
Dawtona Pomidory całe w puszce Dawtona Pomidory całe w puszce
400 g
13,70zł/kg

Cena: 5,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-09-24
Alce Nero pomidory pelati Alce Nero pomidory pelati
Bez skóry w puszce BIO 400 g
22,85zł/kg

Cena: 9,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-12-31
La Bio Idea Pomidory krojone La Bio Idea Pomidory krojone
Bez skóry BIO 400 g
20,75zł/kg

Cena: 8,30 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-12-31
Rolnik pomidory całe w sosie Rolnik pomidory całe w sosie
własnym 400 g
10,28zł/kg

Cena: 4,11 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-12-30
Rolnik Pomidory krojone w sosie Rolnik Pomidory krojone w sosie
własnym 425 g
9,39zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2028-07-30
Podravka pomidory krojone Podravka pomidory krojone
klasyczne 400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-10-04

inne produkty marki Alce Nero

Poznaj produkty marki Alce Nero - w aktualnej ofercie mamy 57 produktów Alce Nero.

Alce Nero Espresso kawa mielona Alce Nero Espresso kawa mielona
BIO 100% arabica 250 g
190,32zł/kg

Cena: 47,58 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-17
Alce Nero Moka kawa mielona BIO Alce Nero Moka kawa mielona BIO
100% arabica 250 g
181,76zł/kg

Cena: 45,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-10
Alce Nero Forte Moka strong BIO Alce Nero Forte Moka strong BIO
kawa mielona 250 g
191,96zł/kg

Cena: 47,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-17
Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
fusilli BIO 500 g
18,78zł/kg

Cena: 9,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-17
Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
z płaskurki razowy BIO 500 g
30,34zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-28
Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
płaskurki razowy BIO 500 g
31,02zł/kg

Cena: 15,51 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-04-09
Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
Farro z płaskurki BIO 500 g
32,26zł/kg

Cena: 16,13 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-08-22
Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
trójkolorowy świderki BIO 500 g
23,64zł/kg

Cena: 11,82 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-11
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5