Terrasana Krem z prażonych orzechów nerkowca BIO

Terrasana

 

 

Terrasana Krem z prażonych orzechów nerkowca BIOTerrasana Krem z prażonych orzechów nerkowca BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-11-03

pojemność

cena za kilogram

100,76 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8713576100235

8713576100235

Cena: 50,38 zł

50.38 PLN 2027-11-03 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Krem z prażonych orzechów nerkowca BIO firmy Terrasana.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Krem z prażonych orzechów nerkowca BIO marki Terrasana:

Prażone orzechy nerkowca*

(*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100
g

Wartość energetyczna - 2477 kJ /591kcal
Tłuszcz - 46,50 g
w
tym nasycone kwasy tłuszczowe - 9,50 g
Węglowodany - 22,50 g
w tym cukry -
0 g
Białko - 18,50 g
Sól - 0


Producent marki Terrasana opisuje Krem z prażonych orzechów nerkowca BIO tak:

 

 


inne produkty w kategorii masło orzechowe

Produkt Krem z prażonych orzechów nerkowca BIO firmy Terrasana znajduje się w kategorii masło orzechowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu masło orzechowe:

Sante Go On Krem orzechowy Sante Go On Krem orzechowy
z kawałkami orzechów 500 g
29,98zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-02-20
Amaizin Pasta Kokosowa BIO Amaizin Pasta Kokosowa BIO
200 g
84,95zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-12-08
Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO
180 g
91,28zł/kg

Cena: 16,43 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-09-19
Sante Masło orzechowe Sante Masło orzechowe
z kawałkami orzechów 350 g
34,26zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-22
Primaeco Masło orzechowe 100% BIO Primaeco Masło orzechowe 100% BIO
bez dodatku soli i cukru 360 g
74,03zł/kg

Cena: 26,65 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-25
Horizon Krem z orzechów nerkowca Horizon Krem z orzechów nerkowca
BIO 350 g
123,63zł/kg

Cena: 43,27 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-28
Horizon Tahini pasta sezamowa BIO Horizon Tahini pasta sezamowa BIO
650 g
59,17zł/kg

Cena: 38,46 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-28
SoWell Masło Orzechowe SoWell Masło Orzechowe
z kawałkami orzechów 100% 400 g
32,48zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-04-30

inne produkty marki Terrasana

Poznaj produkty marki Terrasana - w aktualnej ofercie mamy 9 produktów Terrasana.

Terrasana Napój kokosowy bez gumy Terrasana Napój kokosowy bez gumy
guar 22% tłuszczu BIO 200 ml
49,95zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-03-15
Terrasana makaron z ryżu Terrasana makaron z ryżu
brązowego 100% BIO 250 g
67,96zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
Terrasana Napój kokosowy bez gumy Terrasana Napój kokosowy bez gumy
guar 22% tłuszczu BIO 400 ml
33,75zł/l

Cena: 13,50 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-13
Terrasana Krem z orzechów nerkowca Terrasana Krem z orzechów nerkowca
prażonych 100% BIO 250 g
110,72zł/kg

Cena: 27,68 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-03-01
Terrasana Tahini pasta sezamowa BIO Terrasana Tahini pasta sezamowa BIO
250 g
75,96zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-19
Terrasana Krem z orzechów laskowych Terrasana Krem z orzechów laskowych
BIO
Terrasana Krem z orzechów laskowych Terrasana Krem z orzechów laskowych
prażonych 100% BIO 250 g
175,00zł/kg

Cena: 43,75 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-17
Terrasana Krem orzechowy mix Terrasana Krem orzechowy mix
BIO 250 g
107,08zł/kg

Cena: 26,77 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-19
Terrasana Krem z orzeszków Terrasana Krem z orzeszków
ziemnych prażonych 100% BIO 250 g
55,48zł/kg

Cena: 13,87 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-26
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5