Tartare serek twarogowy Śmietankowa Łąka

Czy warto kupić produkt Śmietankowy serek twarogowy termizowany z solą morską marki Tartare?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Śmietankowy serek twarogowy termizowany z solą morską marki Tartare:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1063 kJ/257 kcal |
| Tłuszcz | 24 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 3,1 g |
| w tym cukry | 3,0 g |
| Białko | 7,2 g |
| Sól | 0,63 g |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Tartare opisuje Śmietankowy serek twarogowy termizowany z solą morską tak:
ul. W. Milewskiego 11
62-700 Turek
Zakład w Głubczycach
ul. Raciborska 36
48-100 Głubczyce
ul. W. Milewskiego 11
62-700 Turek
inne produkty w kategorii serki kremowe
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Tartare serek twarogowy Śmietankowa Łąka do kategorii serki kremowe.
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_smietankowy/19747.htmlCena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_z_ziolami/19749.htmlCena: 7,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_jogurtowy/20983_2429413_723.htmlCena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_z_chrzanem/20984.htmlCena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_ze_szczypiorkiem_i_cebula/28218.htmlser twarogowy, jogurt naturalny, białka mleka, czosnek niedźwiedzi, sól, naturalne aromaty, zioła, cebula, czosnek
Cena: 7,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_z_czosnkiem_niedzwiedzim/28219.htmlCena: 7,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Hochland_Almette_serek_kremowy_z_ogorkiem_i_ziolami/28972.html






Koszyk z zakupami