Szubryt Polędwiczka pieczona o smaku maślanym

Szubryt
Szubryt Polędwiczka pieczona o  smaku maślanymSzubryt Polędwiczka pieczona o  smaku maślanym
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

200268

Cena: 57,97 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
57.97 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Polędwiczka pieczona o smaku maślanym marki Szubryt?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Szubryt Polędwiczka pieczona o smaku maślanym? Sprawdź listę składników:

Filet z piersi kurczaka ze skórą (100 g produktu otrzymano ze 109 g mięsa z kurczaka), sól, glukoza, stabilizator: trifosforany, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, aromat, aromat maślany 0,9%, cukier, białko z kurczaka, substancja konserwująca: azotyn sodu.


inne produkty w kategorii szynki wędzone, parzone

Produkt Polędwiczka pieczona o smaku maślanym firmy Szubryt znajduje się w kategorii szynki wędzone, parzone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu szynki wędzone, parzone:

Kummer Szynka Kaszubska Kummer Szynka Kaszubska
Data przydatności
2026-10-07
Kummer Ogonówka domowa Kummer Ogonówka domowa
0.330 g
19,01zł/kg

Cena: 21,86 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-12
Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
0.174 g
10,88zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-13
Szubryt Słonina wędzona na zimno Szubryt Słonina wędzona na zimno
dojrzewająca 0.207 g
6,62zł/kg

Cena: 7,43 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-23
Szubryt Szynka krucha Sądecka Szubryt Szynka krucha Sądecka
Data przydatności
2026-10-06
Sokołów Szynka z piersi indyka Sokołów Szynka z piersi indyka
w plastrach 120 g
83,25zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2026-10-19
Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa
100 g
88,70zł/kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-10-17
Sokołów Boczek surowy wędzony Sokołów Boczek surowy wędzony
Data przyd. 2026-10-19

inne produkty marki Szubryt

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Szubryt? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
bez konserwantów 0.896 g
35,16zł/kg

Cena: 36,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-18
Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
z grzybami 480 g
20,06zł/kg

Cena: 9,63 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-13
Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
Data przyd. 2027-08-13
Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
Data przyd. 2027-08-14
Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
"Czysta etykieta" 460 g
28,24zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-10
Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
drobiowym 480 g
20,81zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-07-11
Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
"Czysta etykieta" 460 g
24,35zł/kg

Cena: 11,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-21
Szubryt Strogonow Szubryt Strogonow
" Czysta etykieta " 480 g
36,83zł/kg

Cena: 17,68 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-07-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5