Szubryt Polędwica drobiowa podsuszana

Szubryt

Wyrób drobiowy, grubo rozdrobniony, wędzony, parzony, podsuszany, w osłonce niejadalnej.

Szubryt Polędwica drobiowa  podsuszanaSzubryt Polędwica drobiowa  podsuszana
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

200168

Cena: 49,04 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
49.04 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Polędwica drobiowa podsuszana firmy Szubryt?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Szubryt:

Filet z piersi kurczaka, ( 100 g produktu otrz ymano ze 103 g mięsa z kurczaka), sól, glukoza, stabilizator: trifosforany, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, aromaty, cukier, białko z kurczaka, maltodekstryna, substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać : Zboża zawierające gluten, jaja, soję, mleko łącznie z laktozą, seler, gorczycę.


Wartości odżywcze w 100g produktu : Wartość energetyczna 472 kJ / 112 kcal; Tłuszcz 1,7 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g; W ęglowodany <0,5 g, w tym cukry <0,5 g; B iałko 24 g; S ól 1,7 g.


Producent marki Szubryt opisuje Polędwica drobiowa podsuszana tak:

Wyrób drobiowy, grubo rozdrobniony, wędzony, parzony, podsuszany, w osłonce niejadalnej.


inne produkty w kategorii szynki wędzone, parzone

Produkt Polędwica drobiowa podsuszana firmy Szubryt znajduje się w kategorii szynki wędzone, parzone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu szynki wędzone, parzone:

Kummer Szynka Kaszubska Kummer Szynka Kaszubska
Data przydatności
2026-10-07
Kummer Ogonówka domowa Kummer Ogonówka domowa
0.330 g
19,01zł/kg

Cena: 21,86 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-12
Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
0.174 g
10,88zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-13
Szubryt Słonina wędzona na zimno Szubryt Słonina wędzona na zimno
dojrzewająca 0.207 g
6,62zł/kg

Cena: 7,43 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-23
Szubryt Szynka krucha Sądecka Szubryt Szynka krucha Sądecka
Data przydatności
2026-10-06
Sokołów Szynka z piersi indyka Sokołów Szynka z piersi indyka
w plastrach 120 g
83,25zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2026-10-19
Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa
100 g
88,70zł/kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-10-17
Sokołów Boczek surowy wędzony Sokołów Boczek surowy wędzony
Data przyd. 2026-10-19

inne produkty marki Szubryt

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Szubryt, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
bez konserwantów 0.896 g
35,16zł/kg

Cena: 36,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-18
Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
z grzybami 480 g
20,06zł/kg

Cena: 9,63 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-13
Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
Data przyd. 2027-08-13
Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
Data przyd. 2027-08-14
Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
"Czysta etykieta" 460 g
28,24zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-10
Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
drobiowym 480 g
20,81zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-07-11
Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
"Czysta etykieta" 460 g
24,35zł/kg

Cena: 11,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-21
Szubryt Strogonow Szubryt Strogonow
" Czysta etykieta " 480 g
36,83zł/kg

Cena: 17,68 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-07-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5