Szubryt Pasztet z królika i kurczaka

Szubryt
51Szubryt Pasztet z królika i kurczaka
Konserwa podrobowa sterylizowana z mięsa królika i kurczaka.
Szubryt Pasztet z królika  i kurczakaSzubryt Pasztet z królika  i kurczaka
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-12

pojemność

cena za kilogram

84,39 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190375797

5906190375797

Cena: 15,19 zł

15.19 PLN 2027-08-12 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Pasztet z królika i kurczaka marki Szubryt?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Szubryt Pasztet z królika i kurczaka? Sprawdź listę składników:

Mięso z królika 57%, mięso z kurczaka 22%, woda, wątroba z kurczaka 11%, cebula smażona 6%, tłuszcz wieprzowy, masa jajowa pasteryzowana 5%, bułka tarta 2% (mąka pszenna, woda, drożdże), przyprawy, sól, warzywa suszone (marchew, pasternak, cebula, por, natka selera, natka pietruszki). Produkt może zawierać: Soję, mleko łącznie z laktozą, gorczycę.
Wartość energetyczna 750 kJ / 180 kcal; Tłuszcz 10 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,9 g; Węglowodany 4,7 g, w tym cukry 1,4 g; Białko 16 g; Sól 1,6 g.

Producent marki Szubryt opisuje Pasztet z królika i kurczaka tak:

Konserwa podrobowa sterylizowana z mięsa królika i kurczaka.

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Pasztet z królika i kurczaka firmy Szubryt. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii pasztet

    Produkt Pasztet z królika i kurczaka firmy Szubryt znajduje się w kategorii pasztet, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu pasztet:

    Smak Eko Pasztet wieprzowy BIO Smak Eko Pasztet wieprzowy BIO
    Data przyd. 2028-09-03
    Farmy Roztocza Pasztet drobiowo - Farmy Roztocza Pasztet drobiowo -
    wieprzowy BIO 180 g
    81,61zł/kg

    Cena: 14,69 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-07-01
    Farmy Roztocza Pasztet drobiowo - Farmy Roztocza Pasztet drobiowo -
    wieprzowy z żurawiną BIO 180 g
    82,67zł/kg

    Cena: 14,88 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-05-30
    Szubryt Pasztet drobiowo-wieprzowy Szubryt Pasztet drobiowo-wieprzowy
    Data przyd. 2028-09-20
    Drosed pasztet Podlaski z kurcząt Drosed pasztet Podlaski z kurcząt
    z papryką 155 g
    25,74zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-09-11
    Drosed pasztet Podlaski z kurcząt Drosed pasztet Podlaski z kurcząt
    z pomidorami 155 g
    25,74zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2028-04-20
    Drosed pasztet Podlaski z kurcząt Drosed pasztet Podlaski z kurcząt
    z pieprzem 155 g
    25,74zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-09-11

    inne produkty marki Szubryt

    Firma Szubryt prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 29 października 2025 - aktualnie dostępnych jest 87 produktów marki Szubryt.

    Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
    bez konserwantów 0.896 g
    35,16zł/kg

    Cena: 36,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-18
    Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
    0.174 g
    10,88zł/kg

    Cena: 9,67 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-10-13
    Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
    z grzybami 480 g
    20,06zł/kg

    Cena: 9,63 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-13
    Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
    Data przyd. 2027-08-13
    Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
    Data przyd. 2027-08-14
    Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
    "Czysta etykieta" 460 g
    28,24zł/kg

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-07-10
    Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
    drobiowym 480 g
    20,81zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-07-11
    Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
    "Czysta etykieta" 460 g
    24,35zł/kg

    Cena: 11,20 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-21
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5