Szubryt Kiełbaski białe wieprzowe z cielęciną

Szubryt
22Szubryt Kiełbaski białe wieprzowe z cielęciną
Średnio rozdrobnione, wieprzowo-cielęce, parzone.
Szubryt Kiełbaski białe wieprzowe z cielęcinąSzubryt Kiełbaski białe wieprzowe z cielęciną
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

48,10 zł / kg

ocena

ranking

2.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190374363

5906190374363

Cena: 14,43 zł

Produkt chwilowo niedostępny
14.43 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kiełbaski białe wieprzowe z cielęciną firmy Szubryt.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kiełbaski białe wieprzowe z cielęciną marki Szubryt:

Mięso wieprzowe 85%, mięso cielęce 10%, przyprawy, aromaty, sól, ocet spirytusowy, cukier, substancja konserwująca: azotyn sodu. Osłonka jadalna (jelito baranie). Produkt może zawierać: Zboża zawierające gluten, soję, jaja, mleko łącznie z laktozą, seler, gorczycę.
Wartości odżywcze w 100g produktu: Wartość energetyczna 1119 kJ / 270 kcal; Tłuszcz 23 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 13 g; Węglowodany <0,5 g, w tym cukry <0,5 g; Białko 15 g; Sól 1,6 g.

Producent marki Szubryt opisuje Kiełbaski białe wieprzowe z cielęciną tak:

Średnio rozdrobnione, wieprzowo-cielęce, parzone.

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Kiełbaski białe wieprzowe z cielęciną firmy Szubryt. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 2/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki

    Produkt Kiełbaski białe wieprzowe z cielęciną firmy Szubryt znajduje się w kategorii kiełbasy, parówki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kiełbasy, parówki:

    Sokołów Gold kiełbasa Krakowska Sokołów Gold kiełbasa Krakowska
    2x50g 100 g
    102,40zł/kg

    Cena: 10,24 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-11-02
    Sokołów Salami Sokołów Sokołów Salami Sokołów
    Data przyd. 2027-01-01
    Krakus Kabanosy klasyczne z szynką Krakus Kabanosy klasyczne z szynką
    180 g
    90,61zł/kg

    Cena: 16,31 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2026-12-23
    Sokołów Salami w obsypce Wersal Sokołów Salami w obsypce Wersal
    Data przyd. 2026-11-28
    Sokołów Salami w obsypce Texas Sokołów Salami w obsypce Texas
    Data przyd. 2026-11-28
    Sokołów Salami w obsypce Sokołów Salami w obsypce
    zielona papryka 100 g
    103,90zł/kg

    Cena: 10,39 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-11-28
    Bell Fuet hiszpański kiełbasa Bell Fuet hiszpański kiełbasa
    dojrzewająca 160 g
    102,50zł/kg

    Cena: 16,40 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-02-02

    inne produkty marki Szubryt

    Poznaj produkty marki Szubryt - w aktualnej ofercie mamy 87 produktów Szubryt.

    Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
    bez konserwantów 0.896 g
    35,16zł/kg

    Cena: 36,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-18
    Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
    0.174 g
    10,88zł/kg

    Cena: 9,67 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-10-13
    Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
    z grzybami 480 g
    20,06zł/kg

    Cena: 9,63 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-13
    Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
    Data przyd. 2027-08-13
    Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
    Data przyd. 2027-08-14
    Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
    "Czysta etykieta" 460 g
    28,24zł/kg

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-07-10
    Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
    drobiowym 480 g
    20,81zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-07-11
    Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
    "Czysta etykieta" 460 g
    24,35zł/kg

    Cena: 11,20 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-21
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5