Szubryt Kiełbasa wieprzowa z cielęciną

Szubryt

Średnio rozdrobniona, wieprzowo - cielęca kiełbasa, parzona, wędzona. W 100 g produktu: Zawartość mięsa wieprzowego 98 g. Zawartość mięsa cielęcego 9 g. Kiełbasa na bazie soli, kiełbasa pieczona w komorach tradycyjnych opalanych drewnem liściastym (bukowym), Charakterystyczny jasny przekrój wynikający z użycia odpowiednio dobranych mięs. Wyczuwalny smak dobranych naturalnych przypraw.

Szubryt Kiełbasa wieprzowa  z cielęcinąSzubryt Kiełbasa wieprzowa  z cielęciną
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

200163

Cena: 44,65 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
44.65 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Kiełbasa wieprzowa z cielęciną marki Szubryt?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kiełbasa wieprzowa z cielęciną marki Szubryt:

Mięso wieprzowe, mięso cielęce (100 g produktu wyprodukowano z 98 g mięsa wieprzowego i 9 g mięsa cielęcego). S ól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, błonnik sojowy , ocet spirytusowy, cukier, regulator kwasowości E330 , hydrolizat białka sojowego , ekstrakt drożdżowy, wzmacniacze smaku: E621, E635, osłonka jad alna (jelito wieprzowe). Produkt może zawierać : Zboża zawierające gluten, jaja, mleko łącznie z laktozą, seler, gorczycę.


Wartości odżywcze w 100g produktu : Wartość energetyczna 1312 kJ / 317 kcal; Tłuszcz 27 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 12 g; Węglowodany <0,5 g, w tym cukry <0,5 g; Białko 18 g; Sól 2,1 g


Producent marki Szubryt opisuje Kiełbasa wieprzowa z cielęciną tak:

Średnio rozdrobniona, wieprzowo - cielęca kiełbasa, parzona, wędzona. W 100 g produktu: Zawartość mięsa wieprzowego 98 g. Zawartość mięsa cielęcego 9 g. Kiełbasa na bazie soli, kiełbasa pieczona w komorach tradycyjnych opalanych drewnem liściastym (bukowym), Charakterystyczny jasny przekrój wynikający z użycia odpowiednio dobranych mięs. Wyczuwalny smak dobranych naturalnych przypraw.


inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki

Wyrób firmy Szubryt o nazwie Kiełbasa wieprzowa z cielęciną został przypisany do kategorii kiełbasy, parówki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Kummer Kiełbasa żywiecka Kummer Kiełbasa żywiecka
Data przydatności
2026-10-19
Kummer Kiełbasa jałowcowa Kummer Kiełbasa jałowcowa
Data przydatności
2026-10-26
Kummer Kiełbasa krakowska sucha Kummer Kiełbasa krakowska sucha
Data przydatności
2026-10-19
Kummer Kiełbasa myśliwska Kummer Kiełbasa myśliwska
Data przydatności
2026-10-26
Kummer Kiełbasa śląska Kummer Kiełbasa śląska
0.314 g
12,38zł/kg

Cena: 14,73 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-07
Sokołów Darz Bór kiełbasa Sokołów Darz Bór kiełbasa
Jałowcowa z dziczyzną 0.503 g
27,72zł/kg

Cena: 28,94 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-31
Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
bez konserwantów 0.896 g
35,16zł/kg

Cena: 36,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-18
Szubryt Kiełbasa śląska Szubryt Kiełbasa śląska
Data przydatności
2026-10-17

inne produkty marki Szubryt

Poznaj produkty marki Szubryt - w aktualnej ofercie mamy 87 produktów Szubryt.

Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
0.174 g
10,88zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-13
Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
z grzybami 480 g
20,06zł/kg

Cena: 9,63 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-13
Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
Data przyd. 2027-08-13
Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
Data przyd. 2027-08-14
Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
"Czysta etykieta" 460 g
28,24zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-10
Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
drobiowym 480 g
20,81zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-07-11
Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
"Czysta etykieta" 460 g
24,35zł/kg

Cena: 11,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-21
Szubryt Strogonow Szubryt Strogonow
" Czysta etykieta " 480 g
36,83zł/kg

Cena: 17,68 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-07-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5