Szubryt Golonka extra

Szubryt
12Szubryt Golonka extra

Konserwa wieprzowa gruba rozdrobniona

Szubryt Golonka extraSzubryt Golonka extra
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-21

pojemność

cena za kilogram

34,90 zł / kg

ocena

ranking

0.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190375315

5906190375315

Cena: 10,47 zł

10.47 PLN 2028-02-21 NewCondition

Czy warto kupić produkt Golonka extra marki Szubryt?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Szubryt Golonka extra? Sprawdź listę składników:

Golonka wieprzowa bez kości ze skórą 70%, woda, sól, stabilizator E450i, substancje żelujące E407, E407a, białko sojowe, białko wieprzowe kolagenowe, skrobia modyfikowana, przeciwutleniacz E301, aromaty (gluten z pszenicy, mleko), maltodekstryna, wzmacniacze smaku E635, E621, laktoza z mleka, cukier, czosnek suszony, przyprawy (gorczyca), substancja konserwująca E250.


Producent marki Szubryt opisuje Golonka extra tak:

Konserwa wieprzowa gruba rozdrobniona


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Golonka extra firmy Szubryt? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: fatalny 1/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii konserwy mięsne

    Produkt Golonka extra firmy Szubryt znajduje się w kategorii konserwy mięsne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu konserwy mięsne:

    Krakus Golonka wieprzowa Krakus Golonka wieprzowa
    300 g
    31,10zł/kg

    Cena: 9,33 zł

    PLN
    1
    24
    Data przyd. 2028-06-12
    Krakus Gulasz angielski Krakus Gulasz angielski
    300 g
    31,07zł/kg

    Cena: 9,32 zł

    PLN
    1
    48
    Data przyd. 2028-05-26
    Krakus Wieprzowina w sosie Krakus Wieprzowina w sosie
    własnym 300 g
    37,97zł/kg

    Cena: 11,39 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-07-28
    Krakus Luksusowa mielonka Krakus Luksusowa mielonka
    wieprzowa 300 g
    30,97zł/kg

    Cena: 9,29 zł

    PLN
    1
    28
    Data przyd. 2028-03-27
    Krakus Łopatka wieprzowa Krakus Łopatka wieprzowa
    300 g
    36,13zł/kg

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-05-18
    Krakus Boczek wieprzowy Krakus Boczek wieprzowy
    300 g
    30,97zł/kg

    Cena: 9,29 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-10-09
    Krakus Turystyczna luksusowa Krakus Turystyczna luksusowa
    300 g
    31,10zł/kg

    Cena: 9,33 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-08-16

    inne produkty marki Szubryt

    Czy znasz już markę Szubryt? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Szubryt od 29 października 2025.

    Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
    bez konserwantów 0.896 g
    35,16zł/kg

    Cena: 36,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-18
    Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
    0.174 g
    10,88zł/kg

    Cena: 9,67 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-10-13
    Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
    z grzybami 480 g
    20,06zł/kg

    Cena: 9,63 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-13
    Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
    Data przyd. 2027-08-13
    Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
    Data przyd. 2027-08-14
    Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
    "Czysta etykieta" 460 g
    28,24zł/kg

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-07-10
    Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
    drobiowym 480 g
    20,81zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-07-11
    Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
    "Czysta etykieta" 460 g
    24,35zł/kg

    Cena: 11,20 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-21
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5