Sylveco wygładzająca odżywka do włosów 100% natury

Sylveco Wygładzająca odżywka na bazie ekstraktu z łopianu przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów. Zawiera składniki wzmacniające, nawilżające i odbudowujące, dzięki którym włosy nabierają blasku, ładnie się układają, są gładkie i elastyczne. Olej z pestek winogron, oliwa z oliwek i olej arganowy chronią przed wysuszeniem i uszkodzeniami. Dodatkowo cukier i panthenol (humektanty) zatrzymują wilgoć i pozwalają uzyskać odpowiednią objętość fryzury, bez obciążenia. Stosowanie odżywki po każdym myciu włosów zapewnia efekt idealnie miękkich, wygładzonych i pełnych blasku włosów. Przebadana dermatologicznie. Hypoalergiczna. Wygładzająca odżywka do włosów posiada delikatny zapach olejku sosnowego. Składniki aktywne: Ekstrakt z korzenia łopianu - zawiera związki poliacetylenowe, śluzowe i sole mineralne. Przyspiesza wzrost włosów, stosowany jest jako środek łagodzący przy łupieżu i zaburzeniach czynności skóry głowy. Alkohol cetylowy - alkohol tłuszczowy, tworzy na powierzchni włosów warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody (jest to pośrednie działanie nawilżające), przez co kondycjonuje, czyli zmiękcza i wygładza. Olejek z pestek winogron - posiada bardzo wysoki poziom nienasycenia kwasów tłuszczowych (powyżej 90%), jest bogatym źródłem witaminy E. Silnie nawilża, nabłyszcza i zmiękcza włosy. Oliwa z oliwek - jest jednym z najważniejszych źródeł skwalenu, znakomicie kondycjonuje włosy, nawilża je i nadaje połysk. Dzięki zawartościom witamin i przeciwutleniaczy, chroni przed niekorzystnymi czynnikami. Pielęgnuje skórę głowy, szczególnie podrażnionej i z łupieżem. Olej arganowy - składa się w 80% z nienasyconych kwasów tłuszczowych, co nadaje mu szczególne właściwości pielęgnacyjne. Nabłyszcza włosy, nawilża suche końcówki, nie powodując obciążenia. Olejek sosnowy - wykazuje działanie lekko rozgrzewające, zmniejsza wypadanie włosów na tle łojotokowym. Jest silnym antyutleniaczem, pobudza ukrwienie skóry, wzmacniając jednocześnie cebulki włosów. Cukier - źródło sacharozy, silnie nawilża i jednocześnie zapobiega utracie wody, nadaje włosom lekkość i połysk. Panthenol - prowitamina B5, silnie regeneruje i nawilża skórę. Wzmacnia i pogrubia włosy, nadaje im połysk oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek.
Sylveco wygładzająca odżywka   do włosów 100% naturySylveco wygładzająca odżywka   do włosów 100% natury
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

126,63 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907502687355

5907502687355

Cena: 37,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
37.99 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt wygładzająca odżywka do włosów 100% natury marki Sylveco?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt wygładzająca odżywka do włosów 100% natury marki Sylveco:

Aqua, Cetyl Alcohol, Sucrose, Vitis Vinifera Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Glycerin, Stearic Acid, Arctium Lappa Extract, Panthenol, Decyl Glucoside, Argania Spinosa Kernel Oil, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Cyamopsis Tetragonoloba Gum, Sodium Benzoate, Cocamidopropyl Betaine, Pinus Silvestris Oil

Producent marki Sylveco opisuje wygładzająca odżywka do włosów 100% natury tak:

Wygładzająca odżywka na bazie ekstraktu z łopianu przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów. Zawiera składniki wzmacniające, nawilżające i odbudowujące, dzięki którym włosy nabierają blasku, ładnie się układają, są gładkie i elastyczne. Olej z pestek winogron, oliwa z oliwek i olej arganowy chronią przed wysuszeniem i uszkodzeniami. Dodatkowo cukier i panthenol (humektanty) zatrzymują wilgoć i pozwalają uzyskać odpowiednią objętość fryzury, bez obciążenia. Stosowanie odżywki po każdym myciu włosów zapewnia efekt idealnie miękkich, wygładzonych i pełnych blasku włosów. Przebadana dermatologicznie. Hypoalergiczna. Wygładzająca odżywka do włosów posiada delikatny zapach olejku sosnowego. Składniki aktywne: Ekstrakt z korzenia łopianu - zawiera związki poliacetylenowe, śluzowe i sole mineralne. Przyspiesza wzrost włosów, stosowany jest jako środek łagodzący przy łupieżu i zaburzeniach czynności skóry głowy. Alkohol cetylowy - alkohol tłuszczowy, tworzy na powierzchni włosów warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody (jest to pośrednie działanie nawilżające), przez co kondycjonuje, czyli zmiękcza i wygładza. Olejek z pestek winogron - posiada bardzo wysoki poziom nienasycenia kwasów tłuszczowych (powyżej 90%), jest bogatym źródłem witaminy E. Silnie nawilża, nabłyszcza i zmiękcza włosy. Oliwa z oliwek - jest jednym z najważniejszych źródeł skwalenu, znakomicie kondycjonuje włosy, nawilża je i nadaje połysk. Dzięki zawartościom witamin i przeciwutleniaczy, chroni przed niekorzystnymi czynnikami. Pielęgnuje skórę głowy, szczególnie podrażnionej i z łupieżem. Olej arganowy - składa się w 80% z nienasyconych kwasów tłuszczowych, co nadaje mu szczególne właściwości pielęgnacyjne. Nabłyszcza włosy, nawilża suche końcówki, nie powodując obciążenia. Olejek sosnowy - wykazuje działanie lekko rozgrzewające, zmniejsza wypadanie włosów na tle łojotokowym. Jest silnym antyutleniaczem, pobudza ukrwienie skóry, wzmacniając jednocześnie cebulki włosów. Cukier - źródło sacharozy, silnie nawilża i jednocześnie zapobiega utracie wody, nadaje włosom lekkość i połysk. Panthenol - prowitamina B5, silnie regeneruje i nawilża skórę. Wzmacnia i pogrubia włosy, nadaje im połysk oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek.
Cechy:ułatwia rozczesywanie, zmiękcza i przywraca połysk, zapewnia efekt miękkich włosów, ziołowa pielęgnacja: łopian większy, olejek sosnowy
Marka:Sylveco
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: na umyte włosy nałożyć odżywkę na całej długości włosów na ok. 2 minuty i dokładnie spłukać. Można dodatkowo wmasować odżywkę w skórę głowy, aby wzmocnić cebulki włosów. Stosować po każdym myciu.
Rodzaj opakowania:Pompka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii włosy

Sylveco wygładzająca odżywka do włosów 100% natury w sklepie dodomku.pl należy do kategorii włosy. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 74 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Barwa Naturalna Szampon octowy Barwa Naturalna Szampon octowy
oczyszczający do włosów naturalnych i matowych 300 ml
33,30zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-05-30
Ziaja Yego Żel pod prysznic 3w1 dla Ziaja Yego Żel pod prysznic 3w1 dla
mężczyzn 300 ml
31,13zł/l

Cena: 9,34 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-01-31
Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Prebiotyczny szampon
do włosów nawilżający 300 ml
85,60zł/l

Cena: 25,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-30
Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Prebiotyczny szampon
oczyszczający 300 ml
57,47zł/l

Cena: 17,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-30
Vianek Prebiotyczna nawilżająca Vianek Prebiotyczna nawilżająca
odżywka do włosów 300 ml
85,60zł/l

Cena: 25,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-30
Ziaja Codzienna odżywka w płynie Ziaja Codzienna odżywka w płynie
do włosów zniszczonych, kwiat bananowca 125 ml
118,96zł/l

Cena: 14,87 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja Baltic Home Spa Fit mango Ziaja Baltic Home Spa Fit mango
mgiełka do ciała i włosów 90 ml
107,56zł/l

Cena: 9,68 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-03-30

inne produkty marki Sylveco

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Sylveco? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Sylveco Naturalna pasta do zębów Sylveco Naturalna pasta do zębów
Data przydatności
2027-07-30
Sylveco Odżywcza pomadka Sylveco Odżywcza pomadka
z peelingiem 4.6 g
3 077,50zł/kg

Cena: 12,31 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-06-30
Sylveco Brzozowa pomadka ochronna Sylveco Brzozowa pomadka ochronna
z betuliną 4.6 g
3 077,50zł/kg

Cena: 12,31 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-06-30
Sylveco Naturalny dezodorant Sylveco Naturalny dezodorant
ziołowy 50 ml
564,00zł/l

Cena: 28,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5