Strucla z twarogiem domowa, połówka waga ok 550g

Makovce
51Strucla z twarogiem domowa, połówka waga ok 550g
Strucla z twarogiem domowa, połówka waga ok 550gStrucla z twarogiem domowa, połówka waga ok 550g
masa netto

masa netto

1 szt.

pojemność

cena za sztukę

46,99 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

Cena: 46,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
46.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Strucla z twarogiem domowa, połówka waga ok 550g firmy Makovce.

Jak powstał produkt Strucla z twarogiem domowa, połówka waga ok 550g firmy Makovce - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Mąka pszenna, jajka, drożdże, cukier, mleko, masło, sól, twaróg, skórka z pomarańczy. Kruszonka (masło, cukier, mąka pszenna, cukier waniliowy)


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Strucla z twarogiem domowa, połówka waga ok 550g firmy Makovce. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii świeże pieczywo

    Strucla z twarogiem domowa, połówka waga ok 550g w sklepie dodomku.pl należy do kategorii świeże pieczywo. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 9 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Chleb Dobry chleb żytni z miodem Chleb Dobry chleb żytni z miodem
    400 g
    31,23zł/kg

    Cena: 12,49 zł

    PLN
    1
    1
    Dzisiejsza dostawa
    Chleb zwykły krojony Chleb zwykły krojony
    Piekarnia Malinowscy Szemud 550 g
    10,65zł/kg

    Cena: 5,86 zł

    PLN
    1
    32
    Dzisiejsza dostawa
    Chleb zwykły cały Chleb zwykły cały
    Piekarnia Malinowscy Szemud 550 g
    10,35zł/kg

    Cena: 5,69 zł

    PLN
    1
    25
    Dzisiejsza dostawa
    Piekarnia Malinowscy Szemud Piekarnia Malinowscy Szemud
    Bułka pszenna zwykła x 3 szt. 300 g
    9,97zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    Dzisiejsza dostawa
    Piekarnia Malinowscy Szemud Piekarnia Malinowscy Szemud
    Rogal pszenny z makiem x 2 szt. 300 g
    9,33zł/kg

    Cena: 2,80 zł

    PLN
    1
    17
    Dzisiejsza dostawa
    Chleb wieloziarnisty pszenny Chleb wieloziarnisty pszenny
    krojony Piekarnia Malinowscy Szemud 450 g
    13,60zł/kg

    Cena: 6,12 zł

    PLN
    1
    23
    Dzisiejsza dostawa
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5