Sonko Sucharki

Sonko
51Sonko Sucharki
Sucharki marki Sonko są smaczną i chrupiącą przekąską. W zależności od rodzaju mogą wzbogacać posiłek w cenny dla organizmu błonnik pokarmowy lub stanowić składnik lekkostrawnej diety. Sonko sucharki o złocisto-żółtym kolorze wypiekane są na bazie mąki pszennej. Są smaczne i lekkostrawne. Stanowią doskonały składnik pożywienia jako przekąska lub dodatek do zup.
Sonko SucharkiSonko Sucharki
masa netto

masa netto

225 g

pojemność

cena za kilogram

39,38 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180130506

5902180130506

Cena: 8,86 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.86 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Tosty typu grzanka - sucharki z mąki pszennej firmy Sonko.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Sonko Sucharki? Sprawdź listę składników:

86 % mąka pszenna, olej słonecznikowy, serwatka w proszku (z mleka), glukoza, ekstrakt słodowy jęczmienny, drożdże, gluten pszenny, sól, mąka sojowa, emulgatory: E 472e oraz lecytyna sojowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1660 kJ
Wartość energetyczna393 kcal
Tłuszcz, w tym:7,3 g
- kwasy tłuszczowe nasycone0,9 g
Węglowodany, w tym:69,5 g
- cukry7,8 g
Błonnik3,7 g
Białko10,5 g
Sól1,3 g
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie zawiera 30 porcji produktu (30 kromek).

Jęczmień : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Mleko : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Sonko opisuje Tosty typu grzanka - sucharki z mąki pszennej tak:

Sucharki marki Sonko są smaczną i chrupiącą przekąską. W zależności od rodzaju mogą wzbogacać posiłek w cenny dla organizmu błonnik pokarmowy lub stanowić składnik lekkostrawnej diety. Sonko sucharki o złocisto-żółtym kolorze wypiekane są na bazie mąki pszennej. Są smaczne i lekkostrawne. Stanowią doskonały składnik pożywienia jako przekąska lub dodatek do zup.
Cechy:źródło błonnika, bez oleju palmowego
Marka:Sonko
O marce:Sonko - dbaj o siebie! Polecamy również Sonko sucharki pełnoziarniste charakteryzujące się wysoką zawartością błonnika pokarmowego.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Tosty typu grzanka - sucharki z mąki pszennej.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii - podane na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Tosty typu grzanka - sucharki z mąki pszennej marki Sonko? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii suchary, bruschetty

    Produkt Tosty typu grzanka - sucharki z mąki pszennej firmy Sonko znajduje się w kategorii suchary, bruschetty, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu suchary, bruschetty:

    Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
    chlebowe grzyby ze śmietanką 70 g
    57,00zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-05-24
    Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
    chlebowe pomidory, oliwki i oregano 70 g
    57,00zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-03-02
    Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
    chlebowe czosnkowe 70 g
    59,29zł/kg

    Cena: 4,15 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-05-27
    San Bieszczadzkie Suchary San Bieszczadzkie Suchary
    Data przyd. 2028-12-16
    Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
    chlebowe pizza 70 g
    59,29zł/kg

    Cena: 4,15 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-07-23
    Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
    chlebowe salami pepperoni 70 g
    57,00zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-04-23
    Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
    chlebowe mix warzyw 70 g
    53,71zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-08
    Bruschette Maretti chrupki Bruschette Maretti chrupki
    chlebowe o smaku śmietanowo-cebulowym 70 g
    59,14zł/kg

    Cena: 4,14 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-06-03

    inne produkty marki Sonko

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Sonko? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Sonko wafle ryżowe naturalne Sonko wafle ryżowe naturalne
    130 g
    36,15zł/kg

    Cena: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    Data przyd. 2027-09-15
    Sonko wafle ryżowe z solą morską Sonko wafle ryżowe z solą morską
    130 g
    37,08zł/kg

    Cena: 4,82 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-09-25
    Sonko Kasza jęczmienna wiejska Sonko Kasza jęczmienna wiejska
    4x100g 400 g
    14,58zł/kg

    Cena: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-03-01
    Sonko ryż biały długoziarnisty Sonko ryż biały długoziarnisty
    1 kg

    Cena: 7,32 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-04-02
    Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni
    Data przyd. 2027-05-12
    SONKO kasza gryczana prażona SONKO kasza gryczana prażona
    400 g
    16,13zł/kg

    Cena: 6,45 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-03-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5