Słoik Smaku Kurczak w sosie teriyaki

Słoik Smaku
Słoik Smaku Kurczak w sosie  teriyakiSłoik Smaku Kurczak w sosie  teriyaki
masa netto

masa netto

700 g

pojemność

cena za kilogram

43,64 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906546721025

5906546721025

Cena: 30,55 zł

Produkt chwilowo niedostępny
30.55 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kurczak w sosie teriyaki firmy Słoik Smaku.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kurczak w sosie teriyaki marki Słoik Smaku:

Pierś z kurczaka 36%, marchew, brokuł, pietruszka, seler , kapusta pekińska, czosnek świeży, imbir, chili świeże, skrobia ziemniaczana, wino białe, sos sojowy (woda, ziarno soi, pszenica, sól) sok pomarańczowy 100%, cukier


Wartość odżywcza w 100 g produktu: wartość energetyczna 423,4 kJ / 101 kcal, tłuszcz 0,54 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,10 g, węglowodany 14,47 g, w tym cukry 11,7 g, białko 8,05, sól 1,77 g.


inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Produkt Kurczak w sosie teriyaki firmy Słoik Smaku znajduje się w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu gotowe dania, zupy i sosy do makaronów:

Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie Kuchnia Staropolska Fasolka w sosie
pomidorowym 700 g
15,07zł/kg

Cena: 10,55 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-01-30
Orzeł Polska Rosół Domowy Orzeł Polska Rosół Domowy
700 g
21,99zł/kg

Cena: 15,39 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-06-29
JemyJemy Danie gotowe kurczak JemyJemy Danie gotowe kurczak
curry w orientalnym sosie 360 g
34,67zł/kg

Cena: 12,48 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-05-21
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
Data przyd. 2028-01-31
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2028-01-06
Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
pomidorowym 500 g
17,56zł/kg

Cena: 8,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2029-02-10
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5