JemyJemy Danie gotowe kurczak curry w orientalnym sosie

jemyjemy Inspirujemy z Jemy Jemy! Danie można zjeść bez dodatków lub na wiele innych sposobów. Polecamy ryż jaśminowy, makaron ryżowy lub pieczywo. I jesz jak lubisz! Kurczak curry JemyJemy w orientalnym sosie to egzotyczna uczta! Idealna kompozycja warzyw, delikatnego mięsa z kurczaka i aromatycznych przypraw. Wystarczy podgrzać i gotowe!
JemyJemy Danie gotowe kurczak curry w orientalnym sosieJemyJemy Danie gotowe kurczak curry w orientalnym sosie
masa netto

masa netto

360 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-21

pojemność

cena za kilogram

34,67 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901696013143

5901696013143

Cena: 12,48 zł

Kup 6 szt. po 12.29 zł/szt
12.48 PLN 2027-05-21 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Kurczak curry w orientalnym sosie. Produkt sterylizowany marki jemyjemy?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kurczak curry w orientalnym sosie. Produkt sterylizowany marki jemyjemy:

mięso z kurczaka 30 %, woda, warzywa (marchew 10 %, papryka czerwona 4 %, cebula, kukurydza 4 %, pędy bambusa, papryka zielona), ekstrakt z kokosa 7 %, śmietanka, skrobia modyfikowana, masło, mąka pszenna, olej rzepakowy, sól, mieszanka przypraw curry 0,48 % (zawiera gorczycę), trawa cytrynowa 0,3 %, czosnek, imbir, ekstrakt drożdżowy, koncentrat soku z cytryny w proszku, papryka mielona, kolendra, przyprawy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna454 kJ / 109 kcal
Tłuszcz6,3 g
- w tym kwasy nasycone2,8 g
Węglowodany5,1 g
- w tym cukry1,4 g
Błonnik1,0 g
Białko7,4 g
Sól0,94 g

Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki jemyjemy opisuje Kurczak curry w orientalnym sosie. Produkt sterylizowany tak:

Inspirujemy z Jemy Jemy! Danie można zjeść bez dodatków lub na wiele innych sposobów. Polecamy ryż jaśminowy, makaron ryżowy lub pieczywo. I jesz jak lubisz! Kurczak curry JemyJemy w orientalnym sosie to egzotyczna uczta! Idealna kompozycja warzyw, delikatnego mięsa z kurczaka i aromatycznych przypraw. Wystarczy podgrzać i gotowe!
Cechy:bez konserwantów i barwników, wystarczy podgrzać, w orientalnym sosie
Marka:JemyJemy
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kurczak curry w orientalnym sosie. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze pokojowej
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak JemyJemy Danie gotowe kurczak curry w orientalnym sosie do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów.

Bio Planet Fasolka w sosie Bio Planet Fasolka w sosie
pomidorowym BIO 360 g
24,97zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-12-31
JemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny JemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny
z mięsem wieprzowym 360 g
34,67zł/kg

Cena: 12,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-08-19
JemyJemy Danie gotowe strogonow JemyJemy Danie gotowe strogonow
z mięsem wieprzowym i warzywami 360 g
35,14zł/kg

Cena: 12,65 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-07-03
JemyJemy Danie gotowe chili con JemyJemy Danie gotowe chili con
carne z mięsem wieprzowo-wołowym 360 g
35,08zł/kg

Cena: 12,63 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-05-05
Sokołów Danie Gotowe Chili con Sokołów Danie Gotowe Chili con
carne z ryżem 360 g
50,36zł/kg

Cena: 18,13 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-11-29
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
Data przyd. 2028-01-31

inne produkty marki jemyjemy

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy jemyjemy, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

JemyJemy zupa jarzynowa JemyJemy zupa jarzynowa
z mięsem wieprzowym 450 g
17,20zł/kg

Cena: 7,74 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-08-21
JemyJemy zupa fasolowa JemyJemy zupa fasolowa
z kiełbasą wieprzową 450 g
17,20zł/kg

Cena: 7,74 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-29
JemyJemy zupa rosół JemyJemy zupa rosół
z kurczakiem i ryżem 450 g
17,20zł/kg

Cena: 7,74 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-17
JemyJemy zupa kapuśniak JemyJemy zupa kapuśniak
z mięsem wieprzowym 450 g
17,07zł/kg

Cena: 7,68 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-09-19
JemyJemy zupa krupnik JemyJemy zupa krupnik
z mięsem wieprzowym 450 g
17,20zł/kg

Cena: 7,74 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-08-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5