Skarby Polesia Mieszanka ziołowa kobieca

Skarby Polesia
Skarby Polesia Mieszanka ziołowa kobiecaSkarby Polesia Mieszanka ziołowa kobieca
masa netto

masa netto

50 g

pojemność

cena za kilogram

136,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904473761473

5904473761473

Cena: 6,84 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.84 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Mieszanka ziołowa kobieca marki Skarby Polesia?

inne produkty w kategorii herbatki ziołowe

Produkt Mieszanka ziołowa kobieca firmy Skarby Polesia znajduje się w kategorii herbatki ziołowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu herbatki ziołowe:

Dary Natury Herbatka oczyszczenie Dary Natury Herbatka oczyszczenie
BIO 50 g
200,00zł/kg

Cena: 10 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-02
Herbapol Zielnik Polski herbata Herbapol Zielnik Polski herbata
ziołowa z melisą 20 szt.

Cena: 4,46 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2028-06-30
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
dzika róża 20 torebek

Cena: 5,83 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-12-30
Herbapol Zielnik Polski herbata Herbapol Zielnik Polski herbata
rumianek 20 torebek

Cena: 4,49 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Posti Herbata Ziołowa 20 torebek Posti Herbata Ziołowa 20 torebek
Mięta 30 g
108,33zł/kg

Cena: 3,25 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-05-30
Posti Rumianek herbata ziołowa Posti Rumianek herbata ziołowa
20 szt.

Cena: 3,23 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2028-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5