Ser Kerrygold Mature Cheddar Ser irlandzki dojrzewający

Kerry Gold
51Ser Kerrygold Mature Cheddar Ser irlandzki dojrzewający
Z mleka od krów wypasanych na łąkach do 300 dni w roku. Dojrzewający 9 miesięcy.
Ser Kerrygold  Mature Cheddar Ser  irlandzki dojrzewającySer Kerrygold  Mature Cheddar Ser  irlandzki dojrzewający
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

69,05 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Irlandia

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5011038134136

5011038134136

Cena: 13,81 zł

13.81 PLN 2027-03-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Ser irlandzki dojrzewający marki Kerry Gold?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Ser Kerrygold Mature Cheddar Ser irlandzki dojrzewający? Sprawdź listę składników:

MLEKO krowie pasteryzowane, sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka: (mikrobiologiczna), Tłuszcz w suchej masie: min. 48%
Wartości odżywcze (%)Na: 100 g
Wartość energetyczna 1725 kJ/416 kcal
Tłuszcz 34,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 21,7 g
Węglowodany 0,1 g
w tym cukry 0,1 g
Białko 25,4 g
Sól 1,9 g

Mleko : Zawiera

Producent marki Kerry Gold opisuje Ser irlandzki dojrzewający tak:

Z mleka od krów wypasanych na łąkach do 300 dni w roku. Dojrzewający 9 miesięcy.
Marka:Kerrygold
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ser irlandzki dojrzewający
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Przechowywać w lodówce: 2°C-5°C. Po otwarciu należy spożyć w ciągu 7 dni.
Kraj pochodzenia:Irlandia
Adres producenta:Pakowano dla: Ornua Co-operative Limited Grattan House Mount Street Lower Dublin 2 Ireland
Adres zwrotny:Granlan Sp. z o.o. ul. Chwaszczyńska 200B 81-571 Gdynia

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Ser irlandzki dojrzewający firmy Kerry Gold. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii sery żółte

    Ser Kerrygold Mature Cheddar Ser irlandzki dojrzewający w sklepie dodomku.pl należy do kategorii sery żółte. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 109 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
    Serabio Ser żółty Tylżycki w Serabio Ser żółty Tylżycki w
    kawałku ekologiczny 200 g
    79,00zł/kg

    Cena: 15,80 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-11-25
    Ser Kerrygold Vintage Cheddar Ser Ser Kerrygold Vintage Cheddar Ser
    irlandzki dojrzewający 200 g
    71,40zł/kg

    Cena: 14,28 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-03-06
    15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
    Serabio Ser żółty Cheddar w kawałku Serabio Ser żółty Cheddar w kawałku
    ekologiczny 200 g
    79,00zł/kg

    Cena: 15,80 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-11-25
    Bio Sant'anna Ser parmezan BIO Bio Sant'anna Ser parmezan BIO
    200 g
    170,95zł/kg

    Cena: 34,19 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-02-27
    Mlekovita Ser mozzarella i cheddar Mlekovita Ser mozzarella i cheddar
    wiórki 200 g
    43,75zł/kg

    Cena: 8,75 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2026-11-12
    Mlekovita Sokół Ser - kawałek Mlekovita Sokół Ser - kawałek
    250 g
    41,52zł/kg

    Cena: 10,38 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-10-20
    Mlekpol Ser Havarti w kawałku Mlekpol Ser Havarti w kawałku
    0.337 kg
    15,57zł/kg

    Cena: 12,61 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-04
    Dziugas - podpuszczkowy twardy ser Dziugas - podpuszczkowy twardy ser
    w kawałku, dojrzewał 12 miesięcy 180 g
    84,72zł/kg

    Cena: 15,25 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-01-06

    inne produkty marki Kerry Gold

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Kerry Gold, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Kerrygold Ser irlandzki Red Cheddar Kerrygold Ser irlandzki Red Cheddar
    w plastrach 150 g
    77,40zł/kg

    Cena: 11,61 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-04-11
    Kerrygold Ser irlandzki Cheddar Kerrygold Ser irlandzki Cheddar
    w plastrach 150 g
    77,40zł/kg

    Cena: 11,61 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-03-31
    Kerrygold tradycyjne masło Kerrygold tradycyjne masło
    irlandzkie 200 g
    56,10zł/kg

    Cena: 11,22 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-11-25
    Kerrygold tradycyjne masło Kerrygold tradycyjne masło
    irlandzkie solone 200 g
    56,10zł/kg

    Cena: 11,22 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2026-12-22
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5