Schweppes Wild Berry Napój gazowany o smaku owoców leśnych

Schweppes
Schweppes Wild Berry  Napój gazowany o smaku owoców leśnychSchweppes Wild Berry  Napój gazowany o smaku owoców leśnych
pojemność netto

pojemność netto

850 ml

pojemność

cena za litr

7,66 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902860416265

5902860416265

Cena: 6,51 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.51 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Napój gazowany o smaku owoców leśnych marki Schweppes?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Napój gazowany o smaku owoców leśnych marki Schweppes:

woda, cukier, dwutlenek węgla, kwas: kwas cytrynowy, aromaty, substancja konserwująca: sorbinian potasu, koncentraty (hibiskus, marchew)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na: 100 ml
Wartość energetyczna160 kJ
Wartość energetyczna(38 kcal)
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany9 g
w tym cukry9 g
Białko0 g
Sól<0,01 g
*% Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Butelka 0,85 litrowa zawiera 4,25 porcji po 200 ml.

Producent marki Schweppes opisuje Napój gazowany o smaku owoców leśnych tak:

Schweppes
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Napój gazowany o smaku owoców leśnych.
Pozostałe informacje:Wyprodukowane za zgodą Schweppes International Limited.
Przechowywanie:Ewentualny osad jest rezultatem wytrącania się naturalnego soku owocowego w napoju. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i przemarzaniem. Najlepiej spożyć przed końcem: data na butelce powyżej etykiety.
Przygotowanie i stosowanie:Najlepiej smakuje schłodzony.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres producenta:Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o., Al. Wyścigowa 6, 02-681 Warszawa, Polska Infolinia 0 800 800 802 Opłata według taryfy lokalnej
Adres zwrotny:Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o., Al. Wyścigowa 6, 02-681 Warszawa, Polska Infolinia 0 800 800 802 Opłata według taryfy lokalnej

inne produkty w kategorii cola, sprite, tonic...

Produkt Napój gazowany o smaku owoców leśnych firmy Schweppes znajduje się w kategorii cola, sprite, tonic..., poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu cola, sprite, tonic...:

Pepsi Cola Napój gazowany Pepsi Cola Napój gazowany
850 ml
8,59zł/l

Cena: 7,30 zł

PLN
1
36
Data przydatności
2026-12-30
Coca-Cola Napój gazowany Coca-Cola Napój gazowany
850 ml
9,00zł/l

Cena: 7,65 zł

PLN
1
45
Data przydatności
2027-03-13
Sprite Zero cukru Napój gazowany Sprite Zero cukru Napój gazowany
cytrynowo-limonkowy smak 850 ml
8,98zł/l

Cena: 7,63 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-04
Sprite Napój gazowany cytrynowo - Sprite Napój gazowany cytrynowo -
limonkowy smak 850 ml
8,98zł/l

Cena: 7,63 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-02-16
Coca-Cola zero Napój gazowany Coca-Cola zero Napój gazowany
850 ml
9,01zł/l

Cena: 7,66 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2027-03-31
Coca-Cola Cherry Napój gazowany Coca-Cola Cherry Napój gazowany
850 ml
9,01zł/l

Cena: 7,66 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-02-08
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5