Sandra mandarynki w syropie

Sandra
43Sandra mandarynki w syropie
Sandra mandarynki w syropieSandra mandarynki w syropie
masa netto

masa netto

312 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

23,65 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Chiny

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8423375113106

8423375113106

Cena: 7,38 zł

7.38 PLN 2026-12-31 NewCondition
P R Z E C E N A -10%
Sandra mandarynki w syropie Sandra mandarynki w syropie
312 g
23,65zł/kg

Cena: 7,38 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-31

Czy warto kupić produkt Mandarynki marki Sandra?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Sandra:

Mandarynki, woda, cukier


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna 267 kJ / 64 kcal
tłuszcz w tym0 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
węglowodany w tym15,1 g
- cukry 5,7 g
błonnik 0,9 g
białko 0,6 g
sól 0 mg

Producent marki Sandra opisuje Mandarynki tak:

Sandra
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Mandarynki.
Pozostałe informacje:312 ml
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zawartość puszki przełożyć do plastikowego pojemnika. Przechowywać w lodówce maksymalnie 3 dni.
Rodzaj opakowania:Puszka konserwowa
Kraj pochodzenia:Chiny
Adres producenta:Wyprodukowano dla LEVANT Foods Sp. z o.o. ul. Smoluchowskiego 11a 60-179 Poznań Poland
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Mandarynki firmy Sandra? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii owoce w syropie

    Wyrób firmy Sandra o nazwie Mandarynki został przypisany do kategorii owoce w syropie. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Amaizin Ananas plastry w soku Amaizin Ananas plastry w soku
    własnym BIO 400 g
    43,90zł/kg

    Cena: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-08-26
    Sandra liczi w syropie Sandra liczi w syropie
    Bez konserwantów 565 g
    18,27zł/kg

    Cena: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2028-06-15
    Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Wiśnie drylowane
    720 ml
    24,99zł/l

    Cena: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2029-12-31
    Batom Cytryna z imbirem w syropie Batom Cytryna z imbirem w syropie
    BIO 220 g
    72,68zł/kg

    Cena: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-02-05
    MK Brzoskwinie połówki MK Brzoskwinie połówki
    w lekkim syropie 820 g
    9,74zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-12-31
    MK Ananas plastry MK Ananas plastry
    w lekkim syropie 565 g
    12,71zł/kg

    Cena: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2028-04-26
    Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim
    syropie BIO 350 g
    47,31zł/kg

    Cena: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-12-01
    Helcom Ananas kawałki w lekkim Helcom Ananas kawałki w lekkim
    syropie ( masa netto po odsączeniu 340g) 565 g
    12,96zł/kg

    Cena: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    Data przydatności
    2027-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5