SM Grudziądz Twaróg Półtłusty

43SM Grudziądz Twaróg Półtłusty
SM Grudziądz Twaróg PółtłustySM Grudziądz Twaróg Półtłusty
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

24,25 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906983000004

5906983000004

Cena: 4,85 zł

4.85 PLN 2026-10-21 NewCondition
Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Maluta twaróg mielony 3-krotnie Maluta twaróg mielony 3-krotnie
    świeży półtłusty 200 g
    27,15zł/kg

    Cena: 5,43 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-09
    Bio Planet Tofu naturalne BIO Bio Planet Tofu naturalne BIO
    200 g
    33,95zł/kg

    Cena: 6,79 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-11-12
    Bio Planet Tofu wędzone BIO Bio Planet Tofu wędzone BIO
    200 g
    36,00zł/kg

    Cena: 7,20 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-18
    Piątnica twaróg wiejski tłusty Piątnica twaróg wiejski tłusty
    8% tł. 250 g
    24,92zł/kg

    Cena: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2026-10-21
    Piątnica twaróg wiejski półtłusty Piątnica twaróg wiejski półtłusty
    4% tł. 250 g
    24,92zł/kg

    Cena: 6,23 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2026-10-18
    Mlekovita Twaróg Polski półtłusty Mlekovita Twaróg Polski półtłusty
    4% tł. 230 g
    23,61zł/kg

    Cena: 5,43 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2026-10-20
    Mlekovita Twaróg półtłusty Mlekovita Twaróg półtłusty
    bez laktozy, 4% tł. 230 g
    27,00zł/kg

    Cena: 6,21 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-10-18
    Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
    z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-02-10
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5