Sierpc ser Królewski light

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Ser królewski Light. Podpuszczkowy, dojrzewający firmy Sierpc.
Jak powstał produkt Ser królewski Light. Podpuszczkowy, dojrzewający firmy Sierpc - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1257 kJ / 301 kcal |
| Tłuszcz | 19 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Węglowodany | 1,6 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 31 g |
| Sól | 1,4 g |
| Zawartość laktozy <0,01 % |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Sierpc opisuje Ser królewski Light. Podpuszczkowy, dojrzewający tak:
inne produkty w kategorii sery żółte
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sierpc ser Królewski light do kategorii sery żółte.
Cena: 7,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Sierpc_Krolewski_ser_zolty_KL_I_plastry_sliced/43843.htmlser Gouda (mleko, sól, kultury bakterii mlekowych, stabilizator: chlorek wapnia, barwnik: annato), skrobia kukurydziana - zapobiega sklejaniu się rozdrobnionego sera, Zawartoś(...)
Cena: 5,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_Gouda_ser_tarty/44385.htmlCena: 7,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Sierpc_Ser_Krolewski_wedzony/45750.htmlCena: 7,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Ryki_Ser_Edam_Plastry/89160.htmlmleko pasteryzowane, sól, bakterie fermentacji mlekowej, stabilizator - chlorek wapnia, barwnik - annato
Cena: 6,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Serenada_Ser_zolty_salami_w_plastrach/101509.htmlmleko pasteryzowane, sól, bakterie fermentacji mlekowej, stabilizator - chlorek wapnia, barwnik - annato
Cena: 6,01 zł
PLN https://dodomku.pl/Serenada_Ser_zolty_Radamer_w_plastrach/109014_2418467_601.htmlFirma Sierpc prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 października 2008 - aktualnie dostępnych jest 4 produktów marki Sierpc.
Cena: 6,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Sierpc_Capri_serek_typu_wloskiego/38233.html






Koszyk z zakupami