Rolnik ćwikła z chrzanem

Rolnik
49Rolnik ćwikła z chrzanem
Rolnik ćwikła z chrzanemRolnik ćwikła z chrzanem
pojemność netto

pojemność netto

370 ml

pojemność

cena za litr

14,78 zł / l

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000489

5900919000489

Cena: 5,47 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
5.47 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Buraki ćwikłowe z chrzanem, tarte. Produkt pasteryzowany marki Rolnik?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Rolnik:

buraki ćwikłowe (60 %), chrzan (20 %), woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna190 kJ
Wartość energetyczna45 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany8,4 g
w tym cukry8,3 g
Białko1,6 g
Sól0,50 g

Producent marki Rolnik opisuje Buraki ćwikłowe z chrzanem, tarte. Produkt pasteryzowany tak:

Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Buraki ćwikłowe z chrzanem, tarte. Produkt pasteryzowany.
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania 370 ml
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Buraki ćwikłowe z chrzanem, tarte. Produkt pasteryzowany marki Rolnik? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Wyrób firmy Rolnik o nazwie Buraki ćwikłowe z chrzanem, tarte. Produkt pasteryzowany został przypisany do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Hektor Kukurydza konserwowa Hektor Kukurydza konserwowa
    370 ml
    13,49zł/l

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-09-30
    Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
    510 g
    11,51zł/kg

    Cena: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-17
    Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
    babcine 480 g
    14,56zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-01-31
    Motyl ćwikła z chrzanem Motyl ćwikła z chrzanem
    385 ml
    14,08zł/l

    Cena: 5,42 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-02-27
    Jamar buraczki tarte marynowane Jamar buraczki tarte marynowane
    300 g
    14,43zł/kg

    Cena: 4,33 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-12-31
    Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
    350 g
    14,26zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-02-20
    Rolnik Buraczki całe Rolnik Buraczki całe
    350 g
    16,80zł/kg

    Cena: 5,88 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2028-04-15

    inne produkty marki Rolnik

    Czy znasz już markę Rolnik? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Rolnik od 23 kwietnia 2008.

    Rolnik Premium Buraczki zasmażane Rolnik Premium Buraczki zasmażane
    540 g
    12,19zł/kg

    Cena: 6,58 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-05-12
    Rolnik Premium Buraczki zasmażane Rolnik Premium Buraczki zasmażane
    z cebulą 540 g
    12,22zł/kg

    Cena: 6,60 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-05-01
    Rolnik Buraczki wiórki Rolnik Buraczki wiórki
    300 g
    15,67zł/kg

    Cena: 4,70 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-06-28
    Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
    kukurydzy 314 ml
    37,71zł/l

    Cena: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-02-11
    Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
    Data przydatności
    2028-02-28
    Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
    850 g
    8,53zł/kg

    Cena: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-04-11
    Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
    650 g
    14,52zł/kg

    Cena: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-02-13
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5