Roland Twisty z ciasta francuskiego z oliwkami

Roland
41Roland Twisty z ciasta francuskiego z oliwkami
Roland Twisty z ciasta francuskiego z oliwkamiRoland Twisty z ciasta francuskiego z oliwkami
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

100,00 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7610058216174

7610058216174

Cena: 10,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.00 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Twisty z ciasta francuskiego z oliwkami marki Roland?

Jak powstał produkt Twisty z ciasta francuskiego z oliwkami firmy Roland - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Mąka pszenna (86g), pasta z oliwek,  sól, kapary, olej słonecznikowy, czosnek, bazylia, pieprz czarny, oregano, koper włoski, masło, drożdże, oliwa z oliwek, odtłuszczone mleko w proszku, sól, ekstrakt słodowy jęczmnienny, kakao w proszku, acerola w proszku na skrobi z manioku.


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Twisty z ciasta francuskiego z oliwkami firmy Roland. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii pieczywo chrupkie

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Roland Twisty z ciasta francuskiego z oliwkami do kategorii pieczywo chrupkie.

    Roland Twisty z ciasta francuskiego Roland Twisty z ciasta francuskiego
    z masłem i solą 100 g
    87,00zł/kg

    Cena: 8,70 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-02-01
    Roland Twisty z ciasta francuskiego Roland Twisty z ciasta francuskiego
    z masłem i serem 100 g
    87,00zł/kg

    Cena: 8,70 zł

    PLN
    1
    34
    Data przyd. 2027-05-01
    Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
    pełnoziarniste Sport 275 g
    37,09zł/kg

    Cena: 10,20 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-01-31
    P R Z E C E N A -10%
    Wasa pieczywo chrupkie z przewagą Wasa pieczywo chrupkie z przewagą
    mąki pełnoziarnistej Original 275 g
    33,35zł/kg

    Cena: 9,17 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-31
    Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
    pełnoziarniste żytnie delikatess 210 g
    36,67zł/kg

    Cena: 7,70 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2027-04-30
    Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe
    Data przyd. 2027-05-17
    Sonko pieczywo lekkie z orkiszem Sonko pieczywo lekkie z orkiszem
    i dynią 170 g
    40,47zł/kg

    Cena: 6,88 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-08-09
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5