Roland Twisty z ciasta francuskiego z masłem i serem

Roland
51Roland Twisty z ciasta francuskiego z masłem i serem
Roland Twisty z ciasta francuskiego z masłem i seremRoland Twisty z ciasta francuskiego z masłem i serem
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-01

pojemność

cena za kilogram

87,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7610058207264

7610058207264

Cena: 8,70 zł

8.70 PLN 2027-05-01 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Twisty z ciasta francuskiego z masłem i serem firmy Roland.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Twisty z ciasta francuskiego z masłem i serem marki Roland:

Mąka pszenna (70g) (gluten), masło (28g) (mleko), ser (10g) (mleko), odtłuszczone mleko w proszku, sól, drożdże, mąka słodowa jęczmienna (gluten), cukier.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Twisty z ciasta francuskiego z masłem i serem firmy Roland? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii pieczywo chrupkie

    Produkt Twisty z ciasta francuskiego z masłem i serem firmy Roland znajduje się w kategorii pieczywo chrupkie, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu pieczywo chrupkie:

    Roland Twisty z ciasta francuskiego Roland Twisty z ciasta francuskiego
    z masłem i solą 100 g
    87,00zł/kg

    Cena: 8,70 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-02-01
    Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
    pełnoziarniste Sport 275 g
    37,09zł/kg

    Cena: 10,20 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-01-31
    P R Z E C E N A -10%
    Wasa pieczywo chrupkie z przewagą Wasa pieczywo chrupkie z przewagą
    mąki pełnoziarnistej Original 275 g
    33,35zł/kg

    Cena: 9,17 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-31
    Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
    pełnoziarniste żytnie delikatess 210 g
    36,67zł/kg

    Cena: 7,70 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2027-04-30
    Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe
    Data przyd. 2027-05-17
    Sonko pieczywo lekkie z orkiszem Sonko pieczywo lekkie z orkiszem
    i dynią 170 g
    40,47zł/kg

    Cena: 6,88 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-08-09
    Sonko pieczywo lekkie żytnie Sonko pieczywo lekkie żytnie
    170 g
    41,12zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-04-16
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5