Rama Buttery Tłuszcz do smarowania

Zastanawiasz się nad zakupem produktu 59 % tłuszcz do smarowania marki Rama?
Jak powstał produkt 59 % tłuszcz do smarowania firmy Rama - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2180 kJ / 530 kcal |
| Tłuszcz | 59 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | <0,5 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Białko | <0,5 g |
| Sól | 0,30 g |
| Witamina A | 814 µg (102 %*) |
| Witamina D | 7,5 µg (150 %*) |
| *Dziennej referencyjnej wartości spożycia (dla osób dorosłych). |
Producent marki Rama opisuje 59 % tłuszcz do smarowania tak:
inne produkty w kategorii margaryna
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Rama Buttery Tłuszcz do smarowania do kategorii margaryna.
oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, palmowy, kokosowy), woda, masło z mleka (6,6 %), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowy(...)
Cena: 10,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Masmix_klasyczny_margaryna/21055.htmlolej rzepakowy (42 %), tłuszcze roślinne (palmowy), woda, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny), sól (0,2 %), aromat, witaminy (A, D, B₁, B₂, B₆, B₉, (...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Optima_Omega_3_margaryna/41255.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy, lniany), estry steroli roślinnych 9 % (odpowiada 5,4 % steroli roślinnych), sól (0,2 %), emulgator (lecyty(...)
Cena: 17,62 zł
PLN https://dodomku.pl/ProActiv_Original_Tluszcz_roslinny_do_smarowania/112010.html2026-08-23
oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, palmowy, kokosowy), woda, masło z mleka (6,6 %), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowy(...)
Cena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Masmix_klasyczny_margaryna/19870.htmloleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, palmowy, kokosowy), woda, masło z mleka (6,5%), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowyc(...)
Cena: 11,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Masmix_smietankowy/21056.html2026-09-12
masło 64 % (z mleka), olej rzepakowy 26 %, woda, kultury bakterii kwasu mlekowego, Zawiera 64 % masła Lurpak
Cena: 8,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Lurpak_Premium_Miks_Klasyczny/35890.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), sól (0,5 %), aromat, re(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Smakowita_Eksta_margaryna_smietankowy_smak/49090.html






Koszyk z zakupami