pomińmargaryna
Rodzaj margaryny:
marka:
8719200199019 8719200199019 Kasia
Kasia Tłuszcz roślinny Kasia Tłuszcz roślinny
Kasia Tłuszcz roślinny
4 5
4.5 6 Kasia Tłuszcz roślinny
Data przyd. 2027-01-24
5900229001497 5900229001497 Belmar
Bielmar Górskie maślane smaki Bielmar Górskie maślane smaki
miks tłuszczowy premium 82% 200 g
22,10zł/kg

Cena: 4,42 zł

PLN
1
4
Bielmar Górskie maślane smaki
4 5
4.5 4 Bielmar Górskie maślane smaki
Data przyd. 2027-01-16
5900229010215 5900229010215 Bielmar
Bielmar Margaryna Palma Bielmar Margaryna Palma
Bielmar Margaryna Palma
4 5
4.5 10 Bielmar Margaryna Palma
Data przyd. 2027-02-21
5900229000667 5900229000667 Bielmar
Bielmar Śniadaniowa margaryna Bielmar Śniadaniowa margaryna
o zmniejszonej zawartości tłuszczu 450 g
14,07zł/kg

Cena: 6,33 zł

PLN
1
6
Bielmar Śniadaniowa margaryna
4 5
4.5 6 Bielmar Śniadaniowa margaryna
Data przyd. 2027-02-28
5900229001572 5900229001572 Bielmar
Bielmar Śniadaniowa margaryna Bielmar Śniadaniowa margaryna
o smaku śmietankowego masła 450 g
14,07zł/kg

Cena: 6,33 zł

PLN
1
5
Bielmar Śniadaniowa margaryna
4 5
4.5 6 Bielmar Śniadaniowa margaryna
Data przyd. 2026-12-22
5900229000742 5900229000742 Bielmar
Bielmar Śniadaniowa margaryna Bielmar Śniadaniowa margaryna
maślany smak 450 g
13,31zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Bielmar Śniadaniowa margaryna
4 5
4.5 8 Bielmar Śniadaniowa margaryna
Data przyd. 2027-03-13
8719200240933 8719200240933 Delma
Delma Margaryna o smaku masła Delma Margaryna o smaku masła
Delma Margaryna o smaku masła
5 5
5 3 Delma Margaryna o smaku masła
Data przyd. 2026-12-27
5900012005947 5900012005947 Finuu
Finuu z fińskiego masła (47%) Finuu z fińskiego masła (47%)
olejków rzepaku i lnianki klasyczne 200 g
49,95zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
9
Finuu z fińskiego masła (47%)
5 5
5 3 Finuu z fińskiego masła (47%)
Data przyd. 2026-11-23
5900012011474 5900012011474 Kruszwica
Kruszwica Palma Margaryna Kruszwica Palma Margaryna
Kruszwica Palma Margaryna
4 5
4.5 8 Kruszwica Palma Margaryna
Data przyd. 2026-12-10
5900012011474 5900012011474 Kruszwica
Kruszwica Palma Margaryna Kruszwica Palma Margaryna
Kruszwica Palma Margaryna
4 5
4.5 8 Kruszwica Palma Margaryna
Data przyd. 2027-01-06
5740900401297 5740900401297 Arla
Lurpak Premium Miks Klasyczny Lurpak Premium Miks Klasyczny
200 g
40,00zł/kg

Cena: 8 zł

PLN
1
3
Lurpak Premium Miks Klasyczny
5 5
5 1 Lurpak Premium Miks Klasyczny
Data przyd. 2026-11-17
5900247000403 5900247000403 Masmix
Masmix śmietankowy Masmix śmietankowy
Data przydatności
2026-12-21
5900247000113 5900247000113 Masmix
Masmix klasyczny margaryna Masmix klasyczny margaryna
Masmix klasyczny margaryna
3 5
3 1 Masmix klasyczny margaryna
Data przyd. 2026-12-27
5900247000076 5900247000076 Masmix
Masmix klasyczny margaryna Masmix klasyczny margaryna
Masmix klasyczny margaryna
4 5
4.5 3 Masmix klasyczny margaryna
Data przyd. 2026-11-29
8719200264885 8719200264885 Rama
Rama Buttery Tłuszcz do smarowania Rama Buttery Tłuszcz do smarowania
400 g
25,33zł/kg

Cena: 10,13 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2026-11-22
5900311004085 5900311004085 Smakowita
Smakowita Eksta margaryna Smakowita Eksta margaryna
śmietankowy smak 450 g
13,31zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Smakowita Eksta margaryna
4 5
4.5 8 Smakowita Eksta margaryna
Data przyd. 2026-12-08
5900311004122 5900311004122 Smakowita
Smakowita Ekstra margaryna lekko Smakowita Ekstra margaryna lekko
solona 450 g
13,31zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Smakowita Ekstra margaryna lekko
4 5
4.5 4 Smakowita Ekstra margaryna lekko
Data przyd. 2026-11-03
5900311004122 5900311004122 Smakowita
Smakowita Ekstra margaryna lekko Smakowita Ekstra margaryna lekko
solona 450 g
13,98zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
6
Smakowita Ekstra margaryna lekko
4 5
4.5 4 Smakowita Ekstra margaryna lekko
Data przyd. 2026-12-08
5900311004009 5900311004009 Smakowita
Smakowita Margaryna o smaku Smakowita Margaryna o smaku
swojskiego masełka 450 g
12,58zł/kg

Cena: 5,66 zł

PLN
1
2
Smakowita Margaryna o smaku
4 5
4 8 Smakowita Margaryna o smaku
Data przyd. 2026-11-14
5900311004009 5900311004009 Smakowita
Smakowita Margaryna o smaku Smakowita Margaryna o smaku
swojskiego masełka 450 g
13,20zł/kg

Cena: 5,94 zł

PLN
1
12
Smakowita Margaryna o smaku
4 5
4 8 Smakowita Margaryna o smaku
Data przyd. 2026-12-15
5900311003996 5900311003996 Smakowita
Smakowita margaryna z masłem Smakowita margaryna z masłem
450 g
12,51zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
16
Smakowita margaryna z masłem
4 5
4.5 18 Smakowita margaryna z masłem
Data przyd. 2026-11-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5