ProActiv Original Tłuszcz roślinny do smarowania

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Tłuszcz roślinny do smarowania 35 % z dodatkiem steroli roślinnych firmy Flora?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano ProActiv Original Tłuszcz roślinny do smarowania? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1294 kJ / 314 kcal |
| Tłuszcz | 35 g |
| w tym kwasy nasycone | 7,6 g |
| jednonienasycone | 17 g |
| wielonienasycone | 10 g |
| Węglowodany | <0,5 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Białko | <0,5 g |
| Sól | 0,20 g |
| Witamina A | 800 µg (100 %*) |
| Witamina D | 7,5 µg (150 %*) |
| Omega-6 / Kwas linolowy | 8,2 g |
| Omega-3 / Kwas alfa linolenowy | 2,1 g |
| Wpływ na klimat (kg CO₂-eq w 100 g) | 0,18 kg |
| * Dziennej referencyjnej wartości spożycia | |
| Sterole roślinne nie wnoszą udziałów do wartości energetycznej. |
Producent marki Flora opisuje Tłuszcz roślinny do smarowania 35 % z dodatkiem steroli roślinnych tak:
inne produkty w kategorii margaryna
Wyrób firmy Flora o nazwie Tłuszcz roślinny do smarowania 35 % z dodatkiem steroli roślinnych został przypisany do kategorii margaryna. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, palmowy, kokosowy), woda, masło z mleka (6,6 %), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowy(...)
Cena: 10,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Masmix_klasyczny_margaryna/21055.htmlolej rzepakowy (42 %), tłuszcze roślinne (palmowy), woda, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny), sól (0,2 %), aromat, witaminy (A, D, B₁, B₂, B₆, B₉, (...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Optima_Omega_3_margaryna/41255.htmloleje roślinne (rzepakowy, słonecznikowy), woda, tłuszcz kokosowy, sól 0,3 %, emulgator (lecytyna słonecznikowa), naturalny aromat, barwnik (karoten), witaminy (A, D)
Cena: 10,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Rama_Buttery_Tluszcz_do_smarowania/112727.html2026-07-05
oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy i słonecznikowy w zmiennych proporcjach, palmowy, kokosowy), woda, masło z mleka (6,6 %), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowy(...)
Cena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Masmix_klasyczny_margaryna/19870.htmlmasło 64 % (z mleka), olej rzepakowy 26 %, woda, kultury bakterii kwasu mlekowego, Zawiera 64 % masła Lurpak
Cena: 9,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Lurpak_Premium_Miks_Klasyczny/35890.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), sól (0,5 %), aromat, re(...)
Cena: 6,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Smakowita_Eksta_margaryna_smietankowy_smak/49090_2420633_617.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), sól (1,4 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), aromat, re(...)
Cena: 3,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Smakowita_Ekstra_margaryna_lekko_solona/50607_2410742_348.htmlwoda, oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy 27 %, palmowy 12 %), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), tradycyjne masło z mlek(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Smakowita_Margaryna_o_smaku_swojskiego_maselka/71169.html






Koszyk z zakupami