Radix-Bis kasza manna orkiszowa

Radix
42Radix-Bis kasza manna orkiszowa
Radix-Bis kasza manna orkiszowaRadix-Bis kasza manna orkiszowa
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-25

pojemność

cena za kilogram

12,00 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569003044

5907569003044

Cena: 6,00 zł

6.00 PLN 2027-04-25 NewCondition

Zainteresował Cię produkt -Bis kasza manna orkiszowa marki Radix?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano -Bis kasza manna orkiszowa marki Radix:

kasza manna z pszenicy orkisz.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu -Bis kasza manna orkiszowa firmy Radix? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii kasza

    Radix-Bis kasza manna orkiszowa w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kasza. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 75 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Bio Planet Kasza orkiszowa BIO Bio Planet Kasza orkiszowa BIO
    500 g
    19,98zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-03-31
    Bio Planet Kasza gryczana Bio Planet Kasza gryczana
    niepalona bezglutenowa BIO 500 g
    15,98zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-07-08
    Bio Planet Kaszka kukurydziana BIO Bio Planet Kaszka kukurydziana BIO
    500 g
    14,86zł/kg

    Cena: 7,43 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-03-27
    Bio Planet Kasza gryczana palona Bio Planet Kasza gryczana palona
    BIO 500 g
    17,26zł/kg

    Cena: 8,63 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-05-25
    Bio Planet Kasza manna BIO Bio Planet Kasza manna BIO
    500 g
    17,38zł/kg

    Cena: 8,69 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-01-31
    Bio Planet kaszka jęczmienna Bio Planet kaszka jęczmienna
    ekologiczna 500 g
    13,42zł/kg

    Cena: 6,71 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2026-11-07
    Bio Planet Kasza jęczmienna pęcza Bio Planet Kasza jęczmienna pęcza
    BIO 500 g
    14,84zł/kg

    Cena: 7,42 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-08-14
    Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
    BIO
    Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
    gryczana prażona 500 g
    15,98zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-03-23

    inne produkty marki Radix

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Radix, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Radix-Bis agar Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Cena: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-07-01
    Radix-Bis Chia ziarno Radix-Bis Chia ziarno
    150 g
    46,60zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-09-30
    Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
    500 g
    14,48zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-26
    Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Bis Kasza kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    9,47zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-01-17
    Radix-Bis kaszka owsiana Radix-Bis kaszka owsiana
    400 g
    9,40zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-06-30
    Radix-Bis Maka kukurydziana Radix-Bis Maka kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    11,78zł/kg

    Cena: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-02-12
    Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000 Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000
    1 kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-01-16
    Radix-Bis mąka orkiszowa typ 700 Radix-Bis mąka orkiszowa typ 700
    1 kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-04-25
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5