Bio Planet Kasza manna BIO

Bio Planet

Kasza manna, znana też jako grysik jest lekkostrawna, uniwersalna i szybka w przygotowaniu. Można ją gotować na MLEKU, napoju roślinnym lub wodzie. Pyszna na śniadanie i jako deser.
Źródło białka.
Źródło błonnika pokarmowego.

Bio Planet Kasza manna BIOBio Planet Kasza manna BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

17,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814661326

5907814661326

Cena: 8,69 zł

8.69 PLN 2027-01-31 NewCondition

Czy warto kupić produkt Kasza manna BIO marki Bio Planet?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bio Planet:

ekologiczna kasza manna z PSZENICY 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1443 kJ/340 kcal
Tłuszcz 0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 70 g
w tym cukry 1,7 g
Błonnik 3,0 g
Białko 12 g
Sól 0 g


Producent marki Bio Planet opisuje Kasza manna BIO tak:

Kasza manna, znana też jako grysik jest lekkostrawna, uniwersalna i szybka w przygotowaniu. Można ją gotować na MLEKU, napoju roślinnym lub wodzie. Pyszna na śniadanie i jako deser.
Źródło białka.
Źródło błonnika pokarmowego.


inne produkty w kategorii kasza

Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Kasza manna BIO został przypisany do kategorii kasza. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Planet Kasza gryczana Bio Planet Kasza gryczana
niepalona bezglutenowa BIO 500 g
15,98zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-07-08
Bio Planet Kaszka kukurydziana BIO Bio Planet Kaszka kukurydziana BIO
500 g
14,86zł/kg

Cena: 7,43 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-03-27
Bio Planet Kasza gryczana palona Bio Planet Kasza gryczana palona
BIO 500 g
17,26zł/kg

Cena: 8,63 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-25
Bio Planet Kasza orkiszowa BIO Bio Planet Kasza orkiszowa BIO
500 g
19,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet kaszka jęczmienna Bio Planet kaszka jęczmienna
ekologiczna 500 g
13,42zł/kg

Cena: 6,71 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-07
Bio Planet Kasza jęczmienna pęcza Bio Planet Kasza jęczmienna pęcza
BIO 500 g
14,84zł/kg

Cena: 7,42 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-08-14
Radix-Bis kasza manna orkiszowa Radix-Bis kasza manna orkiszowa
500 g
12,00zł/kg

Cena: 6 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-25
Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
BIO
Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
gryczana prażona 500 g
15,98zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-23

inne produkty marki Bio Planet

Czy znasz już markę Bio Planet? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bio Planet od 6 marca 2012.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5