Mlekovita Twaróg Wiejski Polski chudy

Oglądasz produkt o nazwie Wiejski ser twarogowy, chudy firmy Mlekovita.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Mlekovita Twaróg Wiejski Polski chudy? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 407 kJ/ 96 kcal |
| Tłuszcz | 0,2 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 3,5 g |
| w tym cukry | 3,5 g |
| Białko | 20 g |
| Sól | 0,10 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Mlekovita opisuje Wiejski ser twarogowy, chudy tak:
inne produkty w kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...)
Produkt Wiejski ser twarogowy, chudy firmy Mlekovita znajduje się w kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...), poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sery białe (twaróg, feta, mozzarella...):
Cena: 5,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_twarog_mielony_3krotnie_swiezy_poltlusty/82128.htmlCena: 6,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Tofu_naturalne_BIO/107771.htmlCena: 7,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Tofu_wedzone_BIO/107772.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Polmlek_Ulubiony_twarog_poltlusty_4.2_tl./48985.htmlCena: 5,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Polmlek_Ulubiony_twarog_chudy_0.7_tl./48987.htmlCena: 5,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Twarog_Polski_chudy_0.2_tl./99228.htmlCena: 5,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Twarog_Polski_poltlusty_4_tl./99229.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Mlekovita, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 4,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Twarog_Polski_tlusty_8_tl./99230_2423720_489.htmlCena: 6,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Twarog_poltlusty_bez_laktozy._4_tl./99487.htmlCena: 7,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Ser_Favita_typu_feta_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlCena: 7,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Ser_Favita_typu_feta_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlCena: 4,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Mleko_UHT_3.2/22748.html






Koszyk z zakupami