Purella Superfoods Maca BIO

Zainteresował Cię produkt Maca sproszkowany korzeń bio marki Purella?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Purella:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1297 kJ / 310 kcal |
| Tłuszcz | 1,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 53 g |
| w tym cukry | 24 g |
| Błonnik | 23 g |
| Białko | 9,7 g |
| Sól | 0,14 g |
| Witaminy i składniki mineralne | w 100 g |
| Ryboflawina (B2) | 0,38 mg |
| Potas | 2052 mg |
| Miedź | 1,5 mg |
| ¹Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal). | |
| ²Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych). |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Purella opisuje Maca sproszkowany korzeń bio tak:
inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Purella Superfoods Maca BIO do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby.
Cena: 6,32 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Cieciorka_Ciecierzyca/19953.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 12,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_fasola_piekny_jas_Tyczny/29751.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 7,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_fasola_piekny_jas_Karlowy/32662.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Soczewica_zielona_BIO/34188.htmlFirma Purella prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 maja 2022 - aktualnie dostępnych jest 3 produktów marki Purella.
pełnoziarniste płatki zbożowe 54,3 % (pszenne prażone, żytnie), rodzynki (rodzynki, olej słonecznikowy i/lub bawełniany), prażone orzeszki arachidowe 8 %, suszone owoce morwy (...)
Cena: 8,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Purella_Superfoods_Supermusli_koncentracja/105925.html2026-10-30
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Purella_Superfoods_Bialko_konopne_BIO/105940.html2027-06-30






Koszyk z zakupami