Purella Superfoods Granola Protein z orzechami i czekoladą

Purella Superfoods Granola Protein z orzechami i czekoladąPurella Superfoods Granola Protein z orzechami i czekoladą
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

41,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905186304001

5905186304001

Cena: 12,48 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.48 PLN NewCondition
P R Z E C E N A -10%
Purella Superfoods Granola Protein Purella Superfoods Granola Protein
z orzechami i czekoladą 300 g
37,43zł/kg

Cena: 11,23 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-25
Bio Planet Musli tropikalne BIO Bio Planet Musli tropikalne BIO
Data przydatności
2027-01-16
Bio Planet Musli orzechowe BIO Bio Planet Musli orzechowe BIO
Data przyd. 2027-03-12
Ekologiko Ekologiczne musli Ekologiko Ekologiczne musli
owocowe 300 g
35,70zł/kg

Cena: 10,71 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-30
Ekologiko Ekologiczne musli Ekologiko Ekologiczne musli
tropikalne 300 g
27,83zł/kg

Cena: 8,35 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-25
Sante Granola Gold orzechowa Sante Granola Gold orzechowa
Data przyd. 2027-06-30
Sante Granola Gold Sante Granola Gold
czekolada-pomarańcza 300 g
35,63zł/kg

Cena: 10,69 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-12
Sante Gold Granola brownie & wiśnie Sante Gold Granola brownie & wiśnie
Data przydatności
2027-02-17
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5