Primo Gusto Makaron Tagliatelle

Melissa
Primo Gusto Makaron TagliatellePrimo Gusto Makaron Tagliatelle
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

14,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5201193118021

5201193118021

Cena: 7,20 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.20 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum marki Melissa?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Primo Gusto Makaron Tagliatelle? Sprawdź listę składników:

semolina z pszenicy durum, woda
Wartości odżywcze (%)Informacja o wartości odżywczej w 100 g
Wartość energetyczna1525 kJ / 360 kcal
Tłuszcz1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany73 g
w tym cukry3,2 g
Błonnik3,0 g
Białko12 g
Sól0,01 g

Jaja : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Melissa opisuje Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum tak:

Melissa Primo Gusto
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum.
Pozostałe informacje:Melissa Kikizas S.A. posiada certyfikat: ISO 22000.
Przechowywanie:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Włochy
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii makaron

Wyrób firmy Melissa o nazwie Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum został przypisany do kategorii makaron. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Primo Gusto makaron Spaghetti Primo Gusto makaron Spaghetti
no 6 500 g
10,80zł/kg

Cena: 5,40 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2029-04-03
Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
fusilli BIO 500 g
18,78zł/kg

Cena: 9,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-17
Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
z płaskurki razowy BIO 500 g
30,34zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-28
Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
płaskurki razowy BIO 500 g
31,02zł/kg

Cena: 15,51 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-04-09
Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
Farro z płaskurki BIO 500 g
32,26zł/kg

Cena: 16,13 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-08-22
Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
trójkolorowy świderki BIO 500 g
23,64zł/kg

Cena: 11,82 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-11
Alce Nero Makaron Spaghetti Farro Alce Nero Makaron Spaghetti Farro
z płaskurki BIO 500 g
31,98zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-12-16
Alce Nero Makaron Penne Rigate Alce Nero Makaron Penne Rigate
Semolinowy Razowy BIO 500 g
18,72zł/kg

Cena: 9,36 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-03-17

inne produkty marki Melissa

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Melissa? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Melissa Primo Gusto makaron Melissa Primo Gusto makaron
lasagne 500 g
15,52zł/kg

Cena: 7,76 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-01-22
Melissa Primo Gusto Tortellini Melissa Primo Gusto Tortellini
z szynką prosciutto 250 g
38,48zł/kg

Cena: 9,62 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-04-25
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5