Primo Gusto Bucatini Makaron

Melissa
52Primo Gusto Bucatini Makaron
Primo Gusto Bucatini MakaronPrimo Gusto Bucatini Makaron
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

14,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5201193118106

5201193118106

Cena: 7,14 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.14 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum firmy Melissa?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum marki Melissa:

semolina z pszenicy durum, woda
Wartości odżywcze (%)Informacja o wartości odżywczej w 100 g
Wartość energetyczna1500 kJ / 354 kcal
Tłuszcz1.5 g
w tym: Kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany72 g
w tym: Cukry3,8 g
Białko12 g
Sól0,03 g

Gorczyca : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Melissa opisuje Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum tak:

Melissa Primo Gusto
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum.
Przechowywanie:Przechowywać w chlodnym i suchym miejscu
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Grecja
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum firmy Melissa. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii makaron

    Produkt Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum firmy Melissa znajduje się w kategorii makaron, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu makaron:

    Primo Gusto makaron Spaghetti Primo Gusto makaron Spaghetti
    no 6 500 g
    10,80zł/kg

    Cena: 5,40 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2029-04-03
    Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
    fusilli BIO 500 g
    18,78zł/kg

    Cena: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-03-17
    Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
    z płaskurki razowy BIO 500 g
    30,34zł/kg

    Cena: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-04-28
    Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
    płaskurki razowy BIO 500 g
    31,02zł/kg

    Cena: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-04-09
    Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
    Farro z płaskurki BIO 500 g
    32,26zł/kg

    Cena: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-08-22
    Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
    trójkolorowy świderki BIO 500 g
    23,64zł/kg

    Cena: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-04-11
    Alce Nero Makaron Spaghetti Farro Alce Nero Makaron Spaghetti Farro
    z płaskurki BIO 500 g
    31,98zł/kg

    Cena: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-12-16
    Alce Nero Makaron Penne Rigate Alce Nero Makaron Penne Rigate
    Semolinowy Razowy BIO 500 g
    18,72zł/kg

    Cena: 9,36 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-03-17

    inne produkty marki Melissa

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Melissa? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Melissa Primo Gusto makaron Melissa Primo Gusto makaron
    lasagne 500 g
    15,52zł/kg

    Cena: 7,76 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2028-01-22
    Melissa Primo Gusto Tortellini Melissa Primo Gusto Tortellini
    z szynką prosciutto 250 g
    38,48zł/kg

    Cena: 9,62 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-04-25
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5