Primaeco Masło orzechowe 100% BIO bez dodatku soli i cukru

Primaeco Zawiera naturalnie występujące cukry Produkt bezglutenowy Wysoka zawartość błonnika pokarmowego Źródło białka
Primaeco Masło orzechowe 100% BIO bez dodatku soli i cukruPrimaeco Masło orzechowe 100% BIO bez dodatku soli i cukru
BIO
masa netto

masa netto

360 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-11-25

pojemność

cena za kilogram

74,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900672305371

5900672305371

Cena: 26,65 zł

26.65 PLN 2027-11-25 NewCondition

Czy warto kupić produkt Primaeco Masło orzechowe 100% BIO bez dodatku soli i cukru marki Primaeco?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Primaeco Masło orzechowe 100% BIO bez dodatku soli i cukru? Sprawdź listę składników:

orzeszki arachidowe prażone* 100 %, * - surowce rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2535 kJ / 612 kcal
Tłuszcz50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,9 g
Węglowodany14 g
w tym cukry4,2 g
Błonnik8,0 g
Białko24 g
Sól0,02 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera około 14 sugerowanych porcji produktu.

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać

Producent marki Primaeco opisuje Primaeco Masło orzechowe 100% BIO bez dodatku soli i cukru tak:

Zawiera naturalnie występujące cukry Produkt bezglutenowy Wysoka zawartość błonnika pokarmowego Źródło białka
Cechy:100 % orzechów, bez dodatku soli, cukru i oleju palmowego, dla wegetarian i wegan
Marka:Primavika
Pozostałe informacje:Znak przekreślonego kłosa - PL-096-035
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca. Olej z orzechów na powierzchni pasty jest zjawiskiem naturalnym.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków
Adres zwrotny:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków

inne produkty w kategorii masło orzechowe

Wyrób firmy Primaeco o nazwie Primaeco Masło orzechowe 100% BIO bez dodatku soli i cukru został przypisany do kategorii masło orzechowe. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Sante Masło orzechowe Sante Masło orzechowe
z kawałkami orzechów 350 g
34,26zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-22
Amaizin Pasta Kokosowa BIO Amaizin Pasta Kokosowa BIO
200 g
84,95zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-12-08
Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO
180 g
91,28zł/kg

Cena: 16,43 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-09-19
Horizon Krem z orzechów nerkowca Horizon Krem z orzechów nerkowca
BIO 350 g
123,63zł/kg

Cena: 43,27 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-28
Terrasana Krem z prażonych Terrasana Krem z prażonych
orzechów nerkowca BIO 500 g
100,76zł/kg

Cena: 50,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-03
Horizon Tahini pasta sezamowa BIO Horizon Tahini pasta sezamowa BIO
650 g
59,17zł/kg

Cena: 38,46 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-28
SoWell Masło Orzechowe SoWell Masło Orzechowe
z kawałkami orzechów 100% 400 g
32,48zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-04-30
Sante Go On Krem orzechowy Sante Go On Krem orzechowy
z kawałkami orzechów 500 g
29,98zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-02-20

inne produkty marki Primaeco

Czy znasz już markę Primaeco? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Primaeco od 23 czerwca 2012.

Primaeco Musztarda ostra BIO Primaeco Musztarda ostra BIO
170 g
49,71zł/kg

Cena: 8,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-15
Primaeco Buraczki tarte pychotka Primaeco Buraczki tarte pychotka
bezglutenowe BIO 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-11-20
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5