Pol-Mak Makaron Wstęgi Tradycyjny 4 jajeczny z Ludwina

Pol-Mak
52Pol-Mak Makaron Wstęgi Tradycyjny 4 jajeczny z Ludwina
Pol-Mak Makaron Wstęgi Tradycyjny 4 jajeczny z LudwinaPol-Mak Makaron Wstęgi Tradycyjny 4 jajeczny z Ludwina
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

17,98 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908310960876

5908310960876

Cena: 8,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.99 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Makaron Wstęgi Tradycyjny 4 jajeczny z Ludwina firmy Pol-Mak?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Makaron Wstęgi Tradycyjny 4 jajeczny z Ludwina marki Pol-Mak:

Mąka pszenna makaronowa, jaja (18%)=4 jaja/1kgmąki, woda, przyprawa-kurkuma.


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Makaron Wstęgi Tradycyjny 4 jajeczny z Ludwina firmy Pol-Mak. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii makaron

    Wyrób firmy Pol-Mak o nazwie Makaron Wstęgi Tradycyjny 4 jajeczny z Ludwina został przypisany do kategorii makaron. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Primo Gusto makaron Spaghetti Primo Gusto makaron Spaghetti
    no 6 500 g
    10,80zł/kg

    Cena: 5,40 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2029-04-03
    Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
    fusilli BIO 500 g
    18,78zł/kg

    Cena: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-03-17
    Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
    z płaskurki razowy BIO 500 g
    30,34zł/kg

    Cena: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-04-28
    Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
    płaskurki razowy BIO 500 g
    31,02zł/kg

    Cena: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-04-09
    Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
    Farro z płaskurki BIO 500 g
    32,26zł/kg

    Cena: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-08-22
    Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
    trójkolorowy świderki BIO 500 g
    23,64zł/kg

    Cena: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-04-11
    Alce Nero Makaron Spaghetti Farro Alce Nero Makaron Spaghetti Farro
    z płaskurki BIO 500 g
    31,98zł/kg

    Cena: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-12-16
    Alce Nero Makaron Penne Rigate Alce Nero Makaron Penne Rigate
    Semolinowy Razowy BIO 500 g
    18,72zł/kg

    Cena: 9,36 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-03-17

    inne produkty marki Pol-Mak

    Poznaj produkty marki Pol-Mak - w aktualnej ofercie mamy 4 produktów Pol-Mak.

    Polmak Makaron krajanka nierówno Polmak Makaron krajanka nierówno
    siekany 4 jajeczny 250 g
    24,64zł/kg

    Cena: 6,16 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2029-08-17
    Pol-Mak Makaron Nierówno krojony Pol-Mak Makaron Nierówno krojony
    rosołowy 250 g
    13,04zł/kg

    Cena: 3,26 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-01-21
    Polmak Makaron Fusilli Polmak Makaron Fusilli
    Niski Indeks Glikemiczny 250 g
    28,92zł/kg

    Cena: 7,23 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2028-03-25
    Pol-Mak Makaron Rosołowy Kluski Pol-Mak Makaron Rosołowy Kluski
    jajeczny 250 g
    13,04zł/kg

    Cena: 3,26 zł

    PLN
    1
    17
    Data przydatności
    2029-04-09
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5