Bio Planete Olej do gotowania i smażenia BIO

Bio Planete

Opis:

Odporny na wysokie temperatury olej doskonale nadaje się do gotowania i smażenia. Jest bezzapachowy i bezsmakowy przez co nie zakłóca prawdziwego smaku potraw.

 

Składniki:

wysokooleinowy olej słonecznikowy*(100%)

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli ECOCERT F-32600

Bio Planete Olej do gotowania i smażenia BIOBio Planete Olej do gotowania i smażenia BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-12-30

pojemność

cena za litr

39,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3445020002615

3445020002615

Cena: 19,99 zł

19.99 PLN 2027-12-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Olej do gotowania i smażenia BIO marki Bio Planete?

Jak powstał produkt Olej do gotowania i smażenia BIO firmy Bio Planete - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

wysokooleinowy olej słonecznikowy* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Producent marki Bio Planete opisuje Olej do gotowania i smażenia BIO tak:

Opis:

Odporny na wysokie temperatury olej doskonale nadaje się do gotowania i smażenia. Jest bezzapachowy i bezsmakowy przez co nie zakłóca prawdziwego smaku potraw.

 

Składniki:

wysokooleinowy olej słonecznikowy*(100%)

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli ECOCERT F-32600


Marka:Bio Planete

inne produkty w kategorii olej, oliwa

Bio Planete Olej do gotowania i smażenia BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii olej, oliwa. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 62 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bio Planete Olej słonecznikowy Bio Planete Olej słonecznikowy
virgin BIO 500 ml
35,64zł/l

Cena: 17,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-01
Monini Delicato Oliwa z oliwek Monini Delicato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-06
Monini GranFruttato Oliwa z oliwek Monini GranFruttato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-27
Monini Classico Oliwa z oliwek Monini Classico Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
62,52zł/l

Cena: 31,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-27
Monini Olej z pestek winogron Monini Olej z pestek winogron
Data przyd. 2027-10-22
Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 500 ml
72,90zł/l

Cena: 36,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
Bio Planete Oliwa z oliwek do Bio Planete Oliwa z oliwek do
smażenia BIO 500 ml
94,28zł/l

Cena: 47,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-01
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
BIO
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
z Ghee BIO 500 ml
85,12zł/l

Cena: 42,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28

inne produkty marki Bio Planete

Poznaj produkty marki Bio Planete - w aktualnej ofercie mamy 12 produktów Bio Planete.

Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 1 l

Cena: 71,15 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet Mąka kasztanowa Bio Planet Mąka kasztanowa
bezglutenowa BIO 400 g
48,63zł/kg

Cena: 19,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Bio Planete Olej kokosowy bezwonny Bio Planete Olej kokosowy bezwonny
BIO 400 ml
77,85zł/l

Cena: 31,14 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-01
Bio Planete Olej do Pizzy i Bio Planete Olej do Pizzy i
Makaronu o smaku Chili i Pomidora 250 ml
114,52zł/l

Cena: 28,63 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
Bio Planete Olej kokosowy Bio Planete Olej kokosowy
virgin BIO 950 ml
76,83zł/l

Cena: 72,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-07
Bio Planete Olej shea rafinowany Bio Planete Olej shea rafinowany
BIO 200 ml
223,35zł/l

Cena: 44,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5