Papryka Czerwona ekologiczna Bio Planet

Bio Planet
51Papryka Czerwona ekologiczna Bio Planet
Papryka Czerwona ekologiczna Bio PlanetPapryka Czerwona ekologiczna Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

492 g

pojemność

cena za kilogram

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

258789

Cena: 11,14 zł

11.14 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Papryka Czerwona ekologiczna firmy Bio Planet.

Producent marki Bio Planet opisuje Papryka Czerwona ekologiczna tak:

Bio Planet

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Papryka Czerwona ekologiczna firmy Bio Planet? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii warzywa świeże

    Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Papryka Czerwona ekologiczna został przypisany do kategorii warzywa świeże. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Ziemniaki młode z kaszubskiego Ziemniaki młode z kaszubskiego
    pola. Odmiana Twister, typ kulinarny AB 1 kg

    Cena: 3,24 zł

    PLN
    1
    212
    Wczorajsza dostawa
    Papryka zielona ekologiczna Bio Papryka zielona ekologiczna Bio
    Planet 0.424 g
    16,57zł/kg

    Cena: 9,37 zł

    PLN
    1
    1
    Dostawa z 2026-09-29
    Bataty pomarańczowe ekologiczne Bataty pomarańczowe ekologiczne
    Bio Planet 0.965 g
    14,68zł/kg

    Cena: 14,25 zł

    PLN
    1
    1
    Dostawa z 2026-09-23
    Kapusta biała młoda ekologiczna Kapusta biała młoda ekologiczna
    BIO
    Kapusta biała młoda ekologiczna Kapusta biała młoda ekologiczna
    Bio Planet 2.260 g
    8 940,00zł/kg

    Cena: 17,88 zł

    PLN
    1
    1
    Dostawa z 2026-09-29
    Brokuł Brokuł
    500g
    12,30zł / kg

    Cena: 6,15 zł

    PLN
    1
    1
    Dostawa z 2026-09-28
    Kapusta Kapusta
    1 szt.

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    3
    Dostawa z 2026-09-28
    Seler Seler
    1 kg

    Cena: 5,62 zł

    PLN
    1
    1
    Dzisiejsza dostawa
    Ogórki gruntowe Ogórki gruntowe
    Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Ryszard Prus 1 kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    Dostawa z 2026-09-28

    inne produkty marki Bio Planet

    Poznaj produkty marki Bio Planet - w aktualnej ofercie mamy 266 produktów Bio Planet.

    Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
    150 g
    89,73zł/kg

    Cena: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-28
    Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
    100 g
    109,90zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-05
    Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
    100 g
    135,00zł/kg

    Cena: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-03
    Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
    150 g
    169,27zł/kg

    Cena: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-04-28
    Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
    bezglutenowe BIO 200 g
    52,65zł/kg

    Cena: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-30
    Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
    trzcinowym BIO 100 g
    123,30zł/kg

    Cena: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-01-04
    Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
    bezglutenowe BIO 400 g
    45,00zł/kg

    Cena: 18 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-31
    Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
    pełnoziarnisty BIO 500 g
    23,78zł/kg

    Cena: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-24
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5