Seler

Bio Planet
SelerSeler
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

5,62 zł / kg

Cena: 5,62 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
5.62 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Seler firmy Bio Planet.

inne produkty w kategorii warzywa świeże

Produkt Seler firmy Bio Planet znajduje się w kategorii warzywa świeże, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa świeże:

Ziemniaki młode z kaszubskiego Ziemniaki młode z kaszubskiego
pola. Odmiana Twister, typ kulinarny AB 1 kg

Cena: 3,35 zł

PLN
1
43
Dostawa z 2026-09-23
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
BIO
Papryka Czerwona ekologiczna Bio Papryka Czerwona ekologiczna Bio
Planet 0.492 g
10,80zł/kg

Cena: 11,14 zł

PLN
1
2
Wczorajsza dostawa
Seler ekologiczny Bio planet Seler ekologiczny Bio planet
BIO
Seler ekologiczny Bio planet Seler ekologiczny Bio planet
1.055 g
11 250,00zł/kg

Cena: 11,25 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-06-25
Papryka zielona ekologiczna Bio Papryka zielona ekologiczna Bio
Planet 0.424 g
16,57zł/kg

Cena: 9,37 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Czosnek ekologiczny Bio Planet Czosnek ekologiczny Bio Planet
BIO
Czosnek ekologiczny Bio Planet Czosnek ekologiczny Bio Planet
0.204 g
10,02zł/kg

Cena: 11,06 zł

PLN
1
1
Dostawa z 2026-09-16
Imbir ekologiczny Bio Planet Imbir ekologiczny Bio Planet
BIO
Imbir ekologiczny Bio Planet Imbir ekologiczny Bio Planet
0.368 g
10,30zł/kg

Cena: 12,92 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Bataty pomarańczowe ekologiczne Bataty pomarańczowe ekologiczne
Bio Planet 0.965 g
14,68zł/kg

Cena: 14,25 zł

PLN
1
2
Dostawa z 2026-09-23
Dynia Hokkaido ekologicznia Bio Dynia Hokkaido ekologicznia Bio
BIO
Dynia Hokkaido ekologicznia Bio Dynia Hokkaido ekologicznia Bio
Planet 1.455 g
14 010,00zł/kg

Cena: 14,01 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa

inne produkty marki Bio Planet

Firma Bio Planet prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 6 marca 2012 - aktualnie dostępnych jest 321 produktów marki Bio Planet.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5