Piekarnia Malinowscy Szemud Rogal pszenny z makiem x 2 szt.

Piekarnia Malinowscy Szemud
Piekarnia Malinowscy Szemud Rogal pszenny z makiem x 2 szt.Piekarnia Malinowscy Szemud Rogal pszenny z makiem x 2 szt.
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

9,33 zł / kg

Cena: 2,80 zł

2.80 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Rogal pszenny z makiem x 2 szt marki Piekarnia Malinowscy Szemud?

inne produkty w kategorii świeże pieczywo

Wyrób firmy Piekarnia Malinowscy Szemud o nazwie Rogal pszenny z makiem x 2 szt został przypisany do kategorii świeże pieczywo. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Piekarnia Malinowscy Szemud Piekarnia Malinowscy Szemud
Bułka pszenna zwykła x 3 szt. 300 g
9,97zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
21
Dzisiejsza dostawa
Chleb Dobry chleb żytni z miodem Chleb Dobry chleb żytni z miodem
400 g
31,23zł/kg

Cena: 12,49 zł

PLN
1
1
Dzisiejsza dostawa
Chleb zwykły krojony Chleb zwykły krojony
Piekarnia Malinowscy Szemud 550 g
10,65zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
32
Dzisiejsza dostawa
Chleb zwykły cały Chleb zwykły cały
Piekarnia Malinowscy Szemud 550 g
10,35zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
25
Dzisiejsza dostawa
Chleb wieloziarnisty pszenny Chleb wieloziarnisty pszenny
krojony Piekarnia Malinowscy Szemud 450 g
13,60zł/kg

Cena: 6,12 zł

PLN
1
23
Dzisiejsza dostawa
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5