Bio Planet Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO

Bio Planet
Bio Planet Frytki jabłkowe bezglutenowe BIOBio Planet Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-10-07

pojemność

cena za kilogram

96,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900366311

5903900366311

Cena: 28,99 zł

28.99 PLN 2027-10-07 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO marki Bio Planet?

Jak powstał produkt Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO firmy Bio Planet - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Ekologiczne suszone jabłka 100%


inne produkty w kategorii owoce suszone

Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Frytki jabłkowe bezglutenowe BIO został przypisany do kategorii owoce suszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Planet Krążki jabłka suszone Bio Planet Krążki jabłka suszone
BIO 100 g
158,40zł/kg

Cena: 15,84 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-02-16
Bio Planet chipsy jabłkowe BIO Bio Planet chipsy jabłkowe BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-09-26
Bio Planet Frytki jabłkowe Bio Planet Frytki jabłkowe
bezglutenowe BIO 100 g
129,90zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-12
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-gruszkowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2027-04-27
Bakalland daktyle drylowane Bakalland daktyle drylowane
Data przyd. 2027-10-30
Bakalland masa makowa Bakalland masa makowa
Data przyd. 2028-01-30
Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30

inne produkty marki Bio Planet

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bio Planet? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Bio Planet śliwki kalifornijskie Bio Planet śliwki kalifornijskie
bez pestek suszone bezglutenowe BIO 400 g
85,53zł/kg

Cena: 34,21 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-24
Bio Planet Kasza jaglana Bio Planet Kasza jaglana
bezglutenowa BIO 400 g
16,00zł/kg

Cena: 6,40 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-02
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5