Palmolive Naturals Mydło w płynie zapas oliwka i mleko

Palmolive Mydło w płynie do rąk Palmolive Naturals Olive & Milk, wzbogacone witaminą E, pozostawia uczucie miękkiej i odżywionej skóry. Pięknie pachnące mydło inspirowane naturą, aby rozkoszować zmysły.
Palmolive Naturals Mydło w płynie zapas oliwka i mlekoPalmolive Naturals Mydło w płynie zapas oliwka i mleko
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

24,60 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8003520039545

8003520039545

Cena: 12,30 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.30 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Naturals Mydło w płynie zapas oliwka i mleko marki Palmolive?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Palmolive Naturals Mydło w płynie zapas oliwka i mleko? Sprawdź listę składników:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Sodium Benzoate, Coco-Glucoside, Parfum, Glycol Distearate, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ficus Carica Fruit Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Tocopherol, Linalool.

Producent marki Palmolive opisuje Naturals Mydło w płynie zapas oliwka i mleko tak:

Mydło w płynie do rąk Palmolive Naturals Olive & Milk, wzbogacone witaminą E, pozostawia uczucie miękkiej i odżywionej skóry. Pięknie pachnące mydło inspirowane naturą, aby rozkoszować zmysły.
Cechy:Z witaminą E, dla pozostawienia uczucia miękkiej i odżywionej skóry dłoni, Rozkoszny zapach oliwki i mleka migdałowego, Zawiera mleko roślinne, Biodegradowalna formuła w 98%, 95% składników pochodzenia naturalnego
Marka:Palmolive
Rodzaj opakowania:Woreczek
Adres producenta:
Adres zwrotny:Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

inne produkty w kategorii mydło

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Palmolive Naturals Mydło w płynie zapas oliwka i mleko do kategorii mydło.

Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
7
Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
mydło w płynie łagodzące 500 ml
14,44zł/l

Cena: 7,22 zł

PLN
1
47
Data przyd. 2028-10-30
Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
mydło w płynie nawilżające, len i mleczko ryżowe 500 ml
14,44zł/l

Cena: 7,22 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-11-30
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE 1 litr

Cena: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
roslinne z oliwą z oliwek Lawendowo-oliwkowe 300 ml
69,97zł/l

Cena: 20,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-29
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne z oliwa z oliwek w płynie BIO 300 ml
56,30zł/l

Cena: 16,89 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-01-27
Apart Natural Prebiotic Kremowe Apart Natural Prebiotic Kremowe
mydło w płynie zapas Passiflora i Fiołek 400 ml
12,48zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
8
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5