On Line Mydło kremowe w płynie lawenda i jedwab

On-line
51On Line Mydło kremowe w płynie lawenda i jedwab
On Line Mydło kremowe w płynie  lawenda i jedwabOn Line Mydło kremowe w płynie  lawenda i jedwab
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

19,98 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903116738285

5903116738285

Cena: 9,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
9.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu On Line Mydło kremowe w płynie lawenda i jedwab firmy On-line.

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru On Line Mydło kremowe w płynie lawenda i jedwab firmy On-line. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii mydło

    On Line Mydło kremowe w płynie lawenda i jedwab w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mydło. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 44 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
    Cream Wash 500 ml
    25,98zł/l

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    7
    Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
    mydło w płynie łagodzące 500 ml
    14,44zł/l

    Cena: 7,22 zł

    PLN
    1
    47
    Data przyd. 2028-10-30
    Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
    mydło w płynie nawilżające, len i mleczko ryżowe 500 ml
    14,44zł/l

    Cena: 7,22 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-11-30
    Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
    mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
    61,43zł/l

    Cena: 18,43 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2036-11-25
    Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
    roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE 1 litr

    Cena: 41,31 zł

    PLN
    1
    1
    Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
    roslinne z oliwą z oliwek Lawendowo-oliwkowe 300 ml
    69,97zł/l

    Cena: 20,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-01-29
    Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
    mydło roślinne z oliwa z oliwek w płynie BIO 300 ml
    56,30zł/l

    Cena: 16,89 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-01-27
    Barwa mydło powszechne Barwa mydło powszechne
    200 g
    36,15zł/kg

    Cena: 7,23 zł

    PLN
    1
    12
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5