On Line Kremowe mydło w płynie wiśnia i wanilia

On-line
51On Line Kremowe mydło w płynie wiśnia i wanilia
On Line Kremowe mydło w płynie wiśnia i waniliaOn Line Kremowe mydło w płynie wiśnia i wanilia
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

11,28 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903116747348

5903116747348

Cena: 5,64 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.64 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie On Line Kremowe mydło w płynie wiśnia i wanilia firmy On-line.

Jakie recenzje zebrał produkt On Line Kremowe mydło w płynie wiśnia i wanilia marki On-line? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii mydło

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak On Line Kremowe mydło w płynie wiśnia i wanilia do kategorii mydło.

    Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
    Cream Wash 500 ml
    25,98zł/l

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    7
    Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
    mydło w płynie łagodzące 500 ml
    14,44zł/l

    Cena: 7,22 zł

    PLN
    1
    47
    Data przyd. 2028-10-30
    Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
    mydło w płynie nawilżające, len i mleczko ryżowe 500 ml
    14,44zł/l

    Cena: 7,22 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-11-30
    Apart Natural Prebiotic Kremowe Apart Natural Prebiotic Kremowe
    mydło w płynie zapas Passiflora i Fiołek 400 ml
    12,48zł/l

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    Apart Natural Prebiotic Kremowe Apart Natural Prebiotic Kremowe
    mydło w płynie zapas Jedwab&Jaśmin 400 ml
    12,48zł/l

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    Dove mydło w płynie fresh Dove mydło w płynie fresh
    Biały Jeleń mydło w kostce Biały Jeleń mydło w kostce
    naturalne hipoalergiczne 150 g
    53,27zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    59
    Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
    mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
    61,43zł/l

    Cena: 18,43 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2036-11-25
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5