Olandia Olej z zarodów rzepaku do smażenia tłoczony na zimno BIO

Ten uniwersalny olej idealnie nadaje się do smażenia, pieczenia i smażenia w głębokim tłuszczu.
Dzięki obniżeniu zawartości kwasów wielonienasyconych i podwyższeniu jednonienasyconych olej jest odporniejszy na działanie wysokiej temperatury. Stosując te oleje do smażenia możemy zastępować w kuchni nasycone tłuszcze zwierzęce nienasyconymi tłuszczami roślinnymi. Przewagą tego produktu w stosunku do olejów rafinowanych jest wysoka zawartości kwasów jednonienasyconych oraz obecność tokoferoli – witamina E, fosfolipidów, polifenoli czy karotenoidów. Zestaw 3 olejów z zarodków rzepaku pozwala zastąpić w kuchni wszystkie inne tłuszcze niezbędne do pieczenia, smażenia i gotowania.
Temperatura dymienia do 210 stopni Celsjusza.

Olandia Olej z zarodów rzepaku do smażenia tłoczony na zimno BIOOlandia Olej z zarodów rzepaku do smażenia tłoczony na zimno BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-23

pojemność

cena za litr

45,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902020648543

5902020648543

Cena: 22,99 zł

22.99 PLN 2027-04-23 NewCondition

100 % olej z zarodków rzepaku*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 3700 kJ/900 kcal
Tłuszcz - 100 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 7,2 g
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone - 70 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone - 22,8 g
Węglowodany - 0 g
w tym cukry - 0 g
Białko - 0 g
Sól - 0 g


Ten uniwersalny olej idealnie nadaje się do smażenia, pieczenia i smażenia w głębokim tłuszczu.
Dzięki obniżeniu zawartości kwasów wielonienasyconych i podwyższeniu jednonienasyconych olej jest odporniejszy na działanie wysokiej temperatury. Stosując te oleje do smażenia możemy zastępować w kuchni nasycone tłuszcze zwierzęce nienasyconymi tłuszczami roślinnymi. Przewagą tego produktu w stosunku do olejów rafinowanych jest wysoka zawartości kwasów jednonienasyconych oraz obecność tokoferoli – witamina E, fosfolipidów, polifenoli czy karotenoidów. Zestaw 3 olejów z zarodków rzepaku pozwala zastąpić w kuchni wszystkie inne tłuszcze niezbędne do pieczenia, smażenia i gotowania.
Temperatura dymienia do 210 stopni Celsjusza.


Monini Delicato Oliwa z oliwek Monini Delicato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-06
Monini GranFruttato Oliwa z oliwek Monini GranFruttato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-27
Monini Classico Oliwa z oliwek Monini Classico Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
62,52zł/l

Cena: 31,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-27
Monini Olej z pestek winogron Monini Olej z pestek winogron
Data przyd. 2027-10-22
Bio Planete Olej do gotowania Bio Planete Olej do gotowania
i smażenia BIO 500 ml
39,98zł/l

Cena: 19,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-30
Bio Planete Olej słonecznikowy Bio Planete Olej słonecznikowy
virgin BIO 500 ml
35,64zł/l

Cena: 17,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-01
Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 500 ml
72,90zł/l

Cena: 36,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
Bio Planete Oliwa z oliwek do Bio Planete Oliwa z oliwek do
smażenia BIO 500 ml
94,28zł/l

Cena: 47,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5