OSM Piaski Ser Mozzarella Piasecka

OSM Piaski
Mozzarella to ser o łagodnym smaku, idealny do pizzy, zapiekanek i sałatek. Wytwarzany tradycyjną metodą z najlepszych surowców – gwarancja naturalnego aromatu i znakomitej konsystencji.

 

Wytwarzana jest według tradycyjnej receptury, dzięki czemu zachowuje swoje naturalne właściwości. Wyróżnia się delikatnym, kremowym smakiem, co czyni ją znakomitym dodatkiem do pizzy, zapiekanek, jak również wielu sałatek.
OSM Piaski Ser Mozzarella PiaseckaOSM Piaski Ser Mozzarella Piasecka
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

272601

Cena: 14,54 zł

Produkt chwilowo niedostępny
14.54 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Ser Mozzarella Piasecka marki OSM Piaski?

Wartość odżywcza
w 100 g
Wartość energetyczna
1166 kJ / 280 kcal
Tłuszcz
18 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
12 g
Węglowodany
2,4 g
w tym cukry
1,0 g
Białko
27 g
Sól
1,2 g

Producent marki OSM Piaski opisuje Ser Mozzarella Piasecka tak:

Mozzarella to ser o łagodnym smaku, idealny do pizzy, zapiekanek i sałatek. Wytwarzany tradycyjną metodą z najlepszych surowców – gwarancja naturalnego aromatu i znakomitej konsystencji.

 

Wytwarzana jest według tradycyjnej receptury, dzięki czemu zachowuje swoje naturalne właściwości. Wyróżnia się delikatnym, kremowym smakiem, co czyni ją znakomitym dodatkiem do pizzy, zapiekanek, jak również wielu sałatek.

inne produkty w kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...)

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak OSM Piaski Ser Mozzarella Piasecka do kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...).

Piątnica twaróg mielony Piątnica twaróg mielony
do serników 1kg 1 kg

Cena: 22,19 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-01
Mlekovita twaróg sernikowy Mlekovita twaróg sernikowy
Hanusi 1 kg

Cena: 16,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-04
President twaróg śmietankowy President twaróg śmietankowy
1 kg

Cena: 15,11 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-30
Mlekovita Na Polski Stół Twaróg Mlekovita Na Polski Stół Twaróg
sernikowy 18% 1 kg

Cena: 21,75 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-22
OSM Piaski Twaróg śmietankowy OSM Piaski Twaróg śmietankowy
Premium 0.452 g

Cena: 11,73 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-08
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-10
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-18
Piątnica Mascarpone serek Piątnica Mascarpone serek
250 g
42,80zł/kg

Cena: 10,70 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-26

inne produkty marki OSM Piaski

Poznaj produkty marki OSM Piaski - w aktualnej ofercie mamy 15 produktów OSM Piaski.

OSM Piaski Jogurt naturalny typ OSM Piaski Jogurt naturalny typ
grecki 350 g
15,37zł/kg

Cena: 5,38 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2026-10-29
OSM Piaski Zsiadłe mleko Piaseckie OSM Piaski Zsiadłe mleko Piaseckie
jak dawniej miska 350 g
10,23zł/kg

Cena: 3,58 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2026-10-09
OSM Piaski Twaróg półtłusty kostka OSM Piaski Twaróg półtłusty kostka
230 g
26,04zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2026-10-09
OSM Piaski Twaróg chudy kostka OSM Piaski Twaróg chudy kostka
230 g
25,00zł/kg

Cena: 5,75 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2026-10-09
OSM Piaski Twaróg śmietankowy OSM Piaski Twaróg śmietankowy
w kostce 230 g
26,04zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-09
OSM Piaski Śmietana 18% kubek OSM Piaski Śmietana 18% kubek
300 g
17,53zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2026-10-17
OSM Piaski Śmietana jogurtowa 9% OSM Piaski Śmietana jogurtowa 9%
kubek 200 g
14,40zł/kg

Cena: 2,88 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2026-10-13
OSM Piaski Jogurt naturalny typ OSM Piaski Jogurt naturalny typ
Grecki lekki kubek 400 g
10,53zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2026-10-25
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5