Nivea mydło w kostce 100g creme soft - odżywczy olejek migdałowy

Nivea Pielęgnujące mydło w kostce NIVEA Creme Soft z odżywczym olejkiem migdałowym łagodnie i dokładnie myje ręce, dbając o higienę dłoni. Mydło delikatnie się pieni i ma subtelny, przyjemny zapach, który pozostaje na Twojej skórze. Stanowi dobrą alternatywę dla tradycyjnego mydła, ponieważ nie tylko myje ręce, ale również sprawia, że skóra jest miękka i przyjemnie pachnie. Idealnie nadaje się zarówno jako mydło do mycia rąk, jak i całego ciała.
Nivea mydło w kostce 100g creme soft - odżywczy olejek migdałowyNivea mydło w kostce 100g creme soft - odżywczy olejek migdałowy
kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4005808135318

4005808135318

Cena: 6,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Nivea mydło w kostce 100g creme soft - odżywczy olejek migdałowy firmy Nivea.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Nivea mydło w kostce 100g creme soft - odżywczy olejek migdałowy marki Nivea:

Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Parfum, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Glyceryl Glucoside, Octyldodecanol, Sodium Thiosulfate, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate, Disteardimonium Hectorite, Methyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Limonene, CI 77891.

Producent marki Nivea opisuje Nivea mydło w kostce 100g creme soft - odżywczy olejek migdałowy tak:

Pielęgnujące mydło w kostce NIVEA Creme Soft z odżywczym olejkiem migdałowym łagodnie i dokładnie myje ręce, dbając o higienę dłoni. Mydło delikatnie się pieni i ma subtelny, przyjemny zapach, który pozostaje na Twojej skórze. Stanowi dobrą alternatywę dla tradycyjnego mydła, ponieważ nie tylko myje ręce, ale również sprawia, że skóra jest miękka i przyjemnie pachnie. Idealnie nadaje się zarówno jako mydło do mycia rąk, jak i całego ciała.
Cechy:Skutecznie myje ręce Zawiera olejek migdałowy Do codziennego stosowania pH przyjazne dla skóry Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Tylko do użytku zewnętrznego.
Marka:NIVEA
Pozostałe informacje:Product ID: 80608
Przygotowanie i stosowanie:Do codziennego mycia dłoni i ciała Nałóż mydło na mokrą skórę i rozprowadź po całej powierzchni, aby uzyskać delikatną pianę. Po umyciu spłucz ciepłą wodą.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Kraj pochodzenia:Niemcy
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii mydło

Produkt Nivea mydło w kostce 100g creme soft - odżywczy olejek migdałowy firmy Nivea znajduje się w kategorii mydło, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu mydło:

Dove mydło w płynie fresh Dove mydło w płynie fresh
Biały Jeleń mydło w kostce Biały Jeleń mydło w kostce
naturalne hipoalergiczne 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
59
Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-16
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-01
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu werbeny i cytryny BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-08-07
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
roslinne z oliwą z oliwek SENSITIVE 1 litr

Cena: 41,31 zł

PLN
1
1

inne produkty marki Nivea

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Nivea, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Nivea Soft Krem intensywnie Nivea Soft Krem intensywnie
nawilżający 300 ml
73,00zł/l

Cena: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea Baby Mleczko nawilżające Nivea Baby Mleczko nawilżające
delikatna pielęgnacja 500 ml
51,56zł/l

Cena: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania w spray'u SPF 20 200 ml
261,30zł/l

Cena: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Cena: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea SUN Karotenowy olejek
do opalania Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

Cena: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea MEN Sensitive Łagodzący Nivea MEN Sensitive Łagodzący
balsam po goleniu 100 ml
304,90zł/l

Cena: 30,49 zł

PLN
1
3
Nivea Luminous630? Skin Glow Glow- Nivea Luminous630? Skin Glow Glow-
Esencja w płynie 100 ml
339,90zł/l

Cena: 33,99 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5