Nivea Soft Intensywnie nawilżający krem do ciała, rąk i twarzy

Nivea NIVEA Soft Krem intensywnie nawilżający ma niezwykle lekką konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie się wchłania, pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i ożywienia. W jego składzie znajdziesz olejek jojoba, który intensywnie nawilża skórę, a także witaminę E, która chroni jej naturalną strukturę. Idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji - jest odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry. Ma delikatny, przyjemny zapach i sprawia, że twarz zyskuje zdrowy, zadbany wygląd, a skóra jest odpowiednio nawilżona i chroniona. Wyjątkowa pielęgnacja od NIVEA oparta na ponad 100 latach doświadczenia w pielęgnacji skóry - Tolerancja dla skóry została potwierdzona dermatologicznie - Składniki starannie wyselekcjonowane, z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
Nivea Soft Intensywnie nawilżający  krem do ciała, rąk i twarzyNivea Soft Intensywnie nawilżający  krem do ciała, rąk i twarzy
pojemność netto

pojemność netto

75 ml

pojemność

cena za litr

183,73 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4005900008800

4005900008800

Cena: 13,78 zł

Produkt chwilowo niedostępny
13.78 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Nivea Soft Intensywnie nawilżający krem do ciała, rąk i twarzy firmy Nivea.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Nivea:

Aqua, Glycerin, Myristyl Alcohol, Alcohol Denat., Myristyl Myristate, Cetearyl Glucoside, Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Hydrogenated Coco-Glycerides, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Vegetable Oil, Cetyl Ricinoleate, Triisostearin, Sorbitan Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Hydroxide, Cetearyl Alcohol, Gellan Gum, Xanthan Gum, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Lauric Acid, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Phenoxyethanol, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Acetyl Cedrene, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Lavandula Oil/Extract, Terpineol, Linalyl Acetate, Parfum

Producent marki Nivea opisuje Nivea Soft Intensywnie nawilżający krem do ciała, rąk i twarzy tak:

NIVEA Soft Krem intensywnie nawilżający ma niezwykle lekką konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie się wchłania, pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i ożywienia. W jego składzie znajdziesz olejek jojoba, który intensywnie nawilża skórę, a także witaminę E, która chroni jej naturalną strukturę. Idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji - jest odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry. Ma delikatny, przyjemny zapach i sprawia, że twarz zyskuje zdrowy, zadbany wygląd, a skóra jest odpowiednio nawilżona i chroniona. Wyjątkowa pielęgnacja od NIVEA oparta na ponad 100 latach doświadczenia w pielęgnacji skóry - Tolerancja dla skóry została potwierdzona dermatologicznie - Składniki starannie wyselekcjonowane, z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
Cechy:Wysoce skuteczny, intensywnie nawilżający krem do twarzy Szybko się wchłania i odświeża skórę Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie Pozostawia skórę miękką i odżywioną Idealny do codziennej pielęgnacji
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Stosując do pielęgnacji twarzy unikaj okolic oczu.
Marka:NIVEA
Pozostałe informacje:Product ID: 89057
Przygotowanie i stosowanie:Używaj codziennie na twarz, ciało i dłonie.
Rodzaj opakowania:Tubka
Kraj pochodzenia:Hiszpania
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii ciało

Produkt Nivea Soft Intensywnie nawilżający krem do ciała, rąk i twarzy firmy Nivea znajduje się w kategorii ciało, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ciało:

Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Nivea Soft Krem intensywnie Nivea Soft Krem intensywnie
nawilżający 300 ml
73,00zł/l

Cena: 21,90 zł

PLN
1
12
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Żel do mycia ciała i włosów Hipp Żel do mycia ciała i włosów
od urodzenia 400 ml
62,48zł/l

Cena: 24,99 zł

PLN
1
62
Physalis Olejek eteryczny drzewo Physalis Olejek eteryczny drzewo
herbaciane Eco 10 ml
2 852,00zł/l

Cena: 28,52 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2030-07-30
Physalis Olejek eteryczny Physalis Olejek eteryczny
goździkowiec korzenny BIO 10 ml
3 279,00zł/l

Cena: 32,79 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2030-12-30
Physalis Olejek eteryczny lawenda Physalis Olejek eteryczny lawenda
pośrednia BIO 10 ml
2 638,00zł/l

Cena: 26,38 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2031-03-30

inne produkty marki Nivea

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Nivea, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Nivea Baby Mleczko nawilżające Nivea Baby Mleczko nawilżające
delikatna pielęgnacja 500 ml
51,56zł/l

Cena: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania w spray'u SPF 20 200 ml
261,30zł/l

Cena: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Cena: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea SUN Karotenowy olejek
do opalania Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

Cena: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea MEN Sensitive Łagodzący Nivea MEN Sensitive Łagodzący
balsam po goleniu 100 ml
304,90zł/l

Cena: 30,49 zł

PLN
1
3
Nivea Luminous630? Skin Glow Glow- Nivea Luminous630? Skin Glow Glow-
Esencja w płynie 100 ml
339,90zł/l

Cena: 33,99 zł

PLN
1
1
NIVEA WOMEN Black&White Invisible NIVEA WOMEN Black&White Invisible
Fresh roll on antyperspirant 50 ml
226,40zł/l

Cena: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Invisible Clear Nivea Invisible Clear
antyperspirant roll-on w kulce dla kobiet 50 ml
243,40zł/l

Cena: 12,17 zł

PLN
1
3
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5