Mońki Ser Podlaski plastry

Mońki
55
Bardzo dobry
Mońki Ser Podlaski plastry
52Mońki Ser Podlaski plastry
Mońki Ser Podlaski plastryMońki Ser Podlaski plastry
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

34,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901663000688

5901663000688

Cena: 5,20 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.20 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Ser Podlaski plastry firmy Mońki.

Jakie recenzje zebrał produkt Ser Podlaski plastry marki Mońki? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2025-09-22 15:23:52Bardzo dobry



inne produkty w kategorii sery żółte

Mońki Ser Podlaski plastry w sklepie dodomku.pl należy do kategorii sery żółte. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 109 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Mlekpol Królewski z Kolna ser Mlekpol Królewski z Kolna ser
żółty pakowany hermetycznie 150 g
39,00zł/kg

Cena: 5,85 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-11-23
Mlekpol gouda ser żółty plastry Mlekpol gouda ser żółty plastry
150 g
39,13zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-11-22
Mlekpol Złoty Mazur ser żółty Mlekpol Złoty Mazur ser żółty
plastry 150 g
39,13zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2026-11-15
Mlekpol Salami ser żółty Mlekpol Salami ser żółty
plastry 150 g
38,20zł/kg

Cena: 5,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2026-11-19
Mlekpol Edamski ser żółty Mlekpol Edamski ser żółty
plastry 150 g
37,67zł/kg

Cena: 5,65 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2026-12-14
Mlekpol Gouda Wędzona ser Mlekpol Gouda Wędzona ser
żółty plastry 150 g
39,13zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2026-11-14
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5